Opowiedzmy sobie o sobie

02.06.2022
Grafika. Po prawej stronie jest zdjęcie. Na zdjęciu jest stanowisko na hali konferencyjnej. Po lewej stronie czarna, szeroka rura. Po lewej na wózku stoją dwie żółte butli. Przy stanowisku stoi czterch rozmawiających mężczyzn. Po lewej logo Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami. Pod nim napis Creativity is Intelligence Having Fun, oraz Spotkanie opowiedzmy sobie o sobie. W dniu 02.06.2022 o godzinie 11:00. Drager.

2 czerwca @ 11:00 14:00

Pierwsze wydarzenie z serii

Rozpoczynamy cykl wydarzeń, podczas których opowiemy o specyfice oferowanych przez nas kierunków studiów – Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami AGH. Pierwsze wydarzenie z naszego cyklu odbędzie się w dniu 02 czerwca 2022 o godzinie 11:00. Zaczynamy od przybliżenia możliwości jakie dają studia na kierunku Budownictwo i Inżynieria Bezpieczeństwa.

Na pierwszy rzut oka są to obszary nie mające ze sobą wiele wspólnego. Lecz, przedstawiciele wybranych kierunków kształcenia przybliżą nam specyfikę kierunków, kto wie, możliwe że są to kierunki nawzajem się uzupełniające. Interdyscyplinarność naszej kadry już wiele razy przypominała nam o tym jak odległe cele jesteśmy w stanie wspólnie osiągać, oraz jak skomplikowane problemy potrafimy razem rozwiązywać.

Organizowane wydarzenie będzie miało również praktyczny aspekt dzięki partnerowi naszego Wydziału, firmie Draeger, która specjalizuje się w branży BHP oraz Bezpieczeństwa Pracy.

Praktyczny aspekt – sprawdź sam i doświadcz

Wydarzenie rozpoczniemy od spotkania o godzinie 11 w Auli JSW w budynku A1, gdzie przedstawiciele kadry Wydziału w 15 minutowych prezentacjach omówią kształcone przez nich kierunki. Jako uzupełnienie wystąpią przedstawiciele firmy Draeger, którzy w swoim 15 minutowym wystąpieniu zaprezentują w jaki sposób przełamują bariery innowacyjności branży bezpieczeństwa pracy oraz zachęcą do zgłębienia tematyki BHP.

Podczas wydarzenia ponownie wyjdziemy na zewnątrz, tym razem na kampus AGH, gdzie w specjalnie przygotowanym obszarze będziemy mieli możliwość doświadczyć praktycznych aspektów oferowanych rozwiązań. Na parkingu w okolicach budynków U2/A3 rozstawiony będzie trenażer oraz namiot szkoleniowy, w którym przetestujemy teorię podczas pokazu odpowiedniego zachowania przestrzeni zamkniętych. Uczestnicy oczekujący na swoją kolei będą mogli odwiedzić namiot firmowy, w którym będzie można napić się kawy, odebrać gadżety za udział w aktywnościach. Zgadza się, ochotnicy będą mogli wziąć udział i sami sprawdzić jak zachować się w sytuacjach zagrożenia. Wszystkie aktywności będą pod specjalistycznym nadzorem wykwalifikowanego personelu.

Zapisz datę w kalendarzu

Czwartkowe spotkanie jest inauguracją serii wydarzeń która będzie przybliżać możliwości jakie oferują kierunki kształcenia dla kandydatów na studia, oraz obecnych studentów którzy chcą lepiej poznać WILGZ.

Dzięki uprzejmości zarządu firmy Draeger, jesteśmy w stanie zorganizować część praktyczną wydarzenia, która jest rzadką okazją i warto wziąć w niej udział. Dla śmiałków przygotowane zostały symboliczne upominki, natomiast, doświadczenie będzie wartym opowiedzenia.

Nie zwlekajcie, zapiszcie datę wydarzenia – 2 czerwca 2022 o godzinie 11 i spotykamy się w Auli JSW!

Opowiedzmy sobie o sobie i poznajmy się lepiej.