Bańkowe zakończenie roku akademickiego 2020/2021

Uradowane dzieci obserwują puszczającego bańki mężczyznę znajdującego się na ulicy.

30 września @ 12:00 13:00

Wszystkich absolwentów, studentów, pracowników i przyjaciół AGH zapraszamy na Bańkowe zakończenie obecnego roku akademickiego – teatr młodzieńczej radości który rozpocznie się w dniu 30.09.2021 o godzinie 12:00.

Bańkowe zakończenie będzie miało miejsce w okolicach budynku A4 na kampusie AGH.

Ostatniego dnia mijającego roku akademickiego nasi studenci rozpoczynają następny etap swojego życia pełni wiedzy, pasji i młodzieńczej radości. Posiadając wiedze oraz nieograniczone możliwości będą realizować swoje marzenia i nadzieje.

Wykorzystując na naszą korzyść wiedzę i zagadnienia związane z iryzacją oraz napięciem powierzchniowym stworzymy najładniejsze bańki. Każdy z uczestników będzie miał możliwość podziwiania baniek nie tylko od zewnątrz, ale również od środka. Będąc wewnątrz ogromnej bańki będą mogli spojrzeć przez nią z nowej perspektywy na świat – Wszystko dla nauki.

Ponadto wszyscy chętni będą mogli wejścia do środka bańkowego namioru gdzie będą mogli cieszyć się ogromnymi bańkami. Stworzone bańki będą dochodzić nawet do dwóch metrów średnicy oraz będą mogły mieć nawet kilka metrów długości.

Dostępny sprzęt dla uczestników to obręcze, dzięki którym stworzycie duże bańki. Ponadto do dyspozycji wszystkich będą różdżki, którymi dzięki swojej wyobraźni wyczarujecie niewidziane do tej pory cuda bańkowe. Ponad 100 przeróżnych sprzętów do tworzenia baniek oraz 200 litrów płynu bańkowe czeka na Was. Mówiąc w skrócie, atrakcje, które czekają na was to: ogromne bańki dochodzące do dwóch metrów średnicy, długie na kilka metrów bańkowe węże. Dodatkowo zobaczycie mnóstwo banieczek mydlanych wytwarzanych przez wytwornice, bańki w bańkach, bańki z dymem oraz zamykanie w bańkach.

Podczas Bankowego zakończenia roku akademickiego 2020/2021 uczestnicy będą mogli zostawić życzenia dla nowego rocznika studentów którzy lada dzień rozpoczną studia na Wydziale Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami. Napisane życzenia umieścimy na terenie Wydziału!

Uczestnicy otrzymają sprzęt i akcesoria pozwalające na ukształtowanie baniek według swojej własne wyobraźni.