Kliwent Event 2022

Grafika. Po lewej. Wykładowca w klasie rysuje na tablicy. Siedzący studenci patrzą się na schemat. Po prawej napis Konferencja Branzy HVAC 6-10 czerwca 2022. U dołu Logo AGH KN Kliwent oraz WILiGZ.

4 maja Cały dzień

Czym jest Kliwent Event

„Kliwent Event” jest doskonałą okazją do spotkania Studentów, Pracowników naukowych i Przedstawicieli Firm, związanych z wentylacją, klimatyzacją, ogrzewnictwem i ciepłownictwem. Pozwala na czerpanie oraz wymianę wiedzy i cennych doświadczeń.

VIII edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 6 – 10 czerwca 2022 roku. Zadbaliśmy o to, aby udział w konferencji był ciekawy oraz bezpieczny dla wszystkich uczestników, więc zdecydowaliśmy, że zorganizujemy je w formie hybrydowej.

Program Kliwent Event

W tym roku „Kliwent Event” będzie składał się z dwóch części. W dniach 6 – 9 czerwca będzie miała miejsce część szkoleniowo-warsztatowa, przeprowadzona online. Część ta jest dedykowana innowacyjnym światowym rozwiązaniom technologicznym i projektowym z zakresu wentylacji, klimatyzacji, ogrzewnictwa i ciepłownictwa. Skierowana jest do wszystkich chętnych chcących podnieść swoje kompetencje oraz pozwoli wszystkim uczestnikom na wymianę branżowych najlepszych praktyk.

Na 10 czerwca przewidzieliśmy dzień seminaryjny na Uczelni, gdzie przedstawiciele Firm działających w branży HVAC oraz Studenci mogliby wygłosić swoje prelekcje. Wszyscy uczestnicy poznają najnowocześniejsze trendy badawcze ale również będą mogli nawiązać więź z przedstawicielami przemysłu branżowego.

Kolejne informacje będziemy przesyłać bliżej terminu odbycia się konferencji. Znamy już pierwszych Partnerów i Uczestników wydarzenia, które w niedługim czasie Wam ujawnimy.

Poznaj rynek pracy

Udział w VIII edycji Kliwent Event 2022 jest dodatkowo świetną okazja do poznania rynku pracy w branży HVAC, oraz nowoczesnych technologii i urządzeń. Udział w wydarzeniu przyczyni się do integracji nei tylko Studentów różnych kierunków i Uczelni, ale również studentów z przedstawicielami Przemysłu! Dlatego WILiGZ tym bardziej zaprasza wszystkich chętnych do  udziału.

Media społecznościowe

Działamy z duchem czasu, więc można nas znaleźć pod następującymi linkami i kanałami społecznościowym: