Konferencja Odpowiedzialnego Biznesu – Czym jest KOB?

Grafika. Na grafice widać dwa ekrany tabletów na których znajdują się studentki i studenci Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami stojący obok siebie. Z prawej strony grafiki widać szary napis: Konferencja Odpowiedzialnego Biznesu. 17 do 18 listopada 2022. AGH Kraków.

17 listopada 18 listopada

Konferencja Odpowiedzialnego Biznesu

Konferencja Odpowiedzialnego Biznesu, bo to właśnie kryje się pod skrótem KOB to wydarzenie organizowane przez Studenckie Koło Naukowe Zarządzanie. Jej siódma edycja odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2022. Dotyczy, jak sama nazwa wskazuje tematów Zrównoważonego Rozwoju przedsiębiorstw i Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.

SOB na wyciągnięcie ręki

W trakcie pierwszego dnia konferencji eksperci z różnych firm opowiedzą o tym, jak w ich przedsiębiorstwach funkcjonuje ład korporacyjny, jaki mają wpływa na klimat, środowisko oraz jak raportują działania społecznie odpowiedzialne. To ogromna dawka ciekawej i przydatnej wiedzy! Każdy z Was może przyjść i posłuchać wystąpień przedstawicieli z różnych branż w aż czterech sekcjach tematycznych.

Celem są studenci

Ale to nie wszystko! Dzień drugi to szansa dla wszystkich studentów, aby, po pierwsze zaprezentować w sekcji studenckiej swój referat z tematyki zrównoważonego rozwoju. Wystąpienia oceni komisja, nagradzając najlepsze z nich.

Poprzednie formy uczestnictwa nie są dla Ciebie? Możesz wziąć udział w certyfikowanych szkoleniach, prowadzonych przez specjalistów w dziedzinie Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, które również odbędą się drugiego dnia konferencji.

Zapisy na wszystkie formy uczestnictwa ruszają już wkrótce!

Poszerz horyzonty

Każda forma uczestnictwa w KOB daje możliwość zdobycia nowej wiedzy, a także poznania przedstawicieli wielu firm oraz studentów z różnych wydziałów czy uczelni. Jest to wspaniałe wydarzenie, na które serdecznie Was zapraszamy!

Szukajcie nas i wypatrujcie updatów tutaj: