Czcionka
Kontrast
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

#KrakowskieKierunki Studiów WILGZ AGH – Rekrutacja na studia I stopnia

12.08.2022
Grafika. Na zdjęciu widać uśmiechniętych studentów i studentki Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami ubranych w szare oraz czarne bluzy wydziałowe. Po środku studentów stoi Dziekan WILiGZ prof. Marek Cała, oraz Pełnomocnik Dziekana do spraw Promocji, magister Michał Twardosz. Wszyscy mają podniesione ręce w górę. W tle zdjęcia widać zielony napis: Together we rock the future. W centralnej części zdjęcia znajduje się biały napis rekrutacja na studia pierwszego stopnia.

12 sierpnia 12 września

Rekrutacja na Studia I stopnia

W miejsce pierwszych akapitów wstaw proszę tekst :

Obsługa kandydatów w Centrum Rekrutacji AGH oraz w wyznaczonych pomieszczeniach AGH przeznaczonych do obsługi kandydatów prowadzona jest w terminie od 27 czerwca do 24 września 2022 r.

Harmonogram czwartego cyklu rekrutacyjnego

InformacjaData
Złożenie lub potwierdzenie
w systemie e-Rekrutacja deklaracji przystąpienia do kwalifikacji na studia
29.08 – 12.09 *
Wstępna kwalifikacja kandydatów
(ogłoszenie wyników po godz. 15)
13.09
Przyjmowanie podań o przyjęcie na studia / Dokonywanie wpisu na listę studentów przez zakwalifikowanych kandydatów14.09 – 19.09
w tym sobota 17.09

Studia w Krakowie – #krakowskiekierunki

Jeśli szukasz miejsca do studiowania w Europie, powinieneś/powinnaś rozważyć Kraków! To miasto jest centrum światowej klasy uniwersytetów, a także ma bogatą historię, żywą kulturę oraz wyjątkową scenę kulinarną.

W Krakowie każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy interesujesz się sztuką, muzyką czy technologicznymi nowinkami , to miasto ma wszystko! Po prostu idealne miejsce do nauki.

Wiemy, co myślisz: „Nie jestem naukowcem”. Ale o to właśnie chodzi.

Poszukujemy myślicieli i innowatorów, którzy pomogą nam budować lepszą przyszłość. Więc jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana #studiami technicznymi w Krakowie, chcemy Cię poznać!

Poznaj kierunki Studiów na WILGZ

Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami AGH to miejsce, w którym możesz odkrywać i poznawać najnowsze osiągnięcia inżynierii, informatyki, gospodarki surowcami, zarządzania czy też budownictwa.

Do wyboru oferujemy sześć kierunków kształcenia, dzięki którym ponad 65% studentów znajduje swoją pierwszą prace w trakcie studiów, do wyboru mają możliwość udziału w międzynarodowych projektach czy też płatnych staży w firmach z którymi współpracujemy. Ponad 86% absolwentów znajduje pracę w przeciągu sześciu miesięcy po ukończeniu studiów.

Jeśli interesuje Cię inżynieria konstrukcji i przekucie wizji w rzeczywiste projekty to poznaj Budownictwo – Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami (agh.edu.pl)  Absolwenci kierunku mogą pracować jako projektanci obiektów budowlanych, jako ich wykonawcy zajmując stanowiska inżynierów lub kierowników budowy. Ukończenie tego kierunku daje możliwość ubiegania się o uprawnienia budowlane projektowe i wykonawcze.

Kształtowanie środowiska wymaga odpowiedzialności i odważnej wizji którą studenci mogą kultywować na kierunku – Inżynieria Kształtowania Środowiska – Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami (agh.edu.pl). Jest to kierunek pozwalający studentom na zdobywanie wiedzy i umiejętności z różnych dyscyplin, co przekłada się na szerokie możliwości zatrudnienia absolwentów. Mogą oni być zatrudnieni w zakładach przemysłowych, biurach projektowych zajmujących się zagadnieniami związanymi z inżynierią i ochroną środowiska.

Zarządzanie i inżynieria produkcji przechodzi zmiany przejawiające się w cyfryzacji, digitalizacji procesów co determinuje rozwój współczesnej organizacji. Zarządzanie nie pozostaje obojętne na te zmiany, a wręcz przeciwnie – uwzględnia zjawiska takie, jak rosnąca wirtualizacja działań czy też rozwój innowacji w modelu otwartym. Odpowiedzią na te potrzeby jest kierunek Inżynieria i Zarządzanie Procesami Przemysłowymi – Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami (agh.edu.pl)

Jeśli nie boisz się wyzwania i wierzysz w zmierzajanie do społeczno-gospodarczego i przyrodniczego ożywienia terenów zdegradowanych w wyniku działalności przemysłowej to wybór jest prosty – Rewitalizacja Terenów Zdegradowanych – Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami (agh.edu.pl). Kierunek zapewnia podążanie za neutralnością klimatyczną, niezależnością energetyczną uznając przy tym przyrodę jako kluczowy element kształtowania współczesnego świata.

Jesteś osobą zainteresowaną naukami ścisłymi, myślisz o pracy pełnej wyzwań w ciekawych i zmiennych realiach. Jeżeli należysz do tego grona, to kierunek Inżynieria Górnicza – Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami (agh.edu.pl) Cię zainteresuje i da możliwość rozwoju w tej dziedzinie. Studiując Inżynierię górniczą zdobędziesz niezbędną wiedzę oraz wykształtujesz umiejętności pracy w grupie oraz rozwiniesz swój zmysł kierowniczy.

Dynamicznie zmieniające się potrzeby gospodarki, rynku pracy pozwalają na szersze spojrzenie na kwestie bezpieczeństwa w obszarze BHP, ochrony środowiska i zabezpieczenia technicznego. Kierunek – Inżynieria Bezpieczeństwa – Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami (agh.edu.pl) to nowoczesny program kształcenia łączący bezpieczeństwo w układzie człowiek-środowisko-technika. Ukończenie kierunku Inżynieria Bezpieczeństwa pozwala na uzyskanie kwalifikacji starszego inspektora ds. BHP oraz zajmowania stanowisk kierowniczych w służbach bhp.

Rekrutacja – przydatne linki

Informację o wszystkich kierunkach z uwzględnieniem opisów dla dedykowanych specjalności znajdziecie pod linkami:

Kierunki Studiów WILGZ: Studia stacjonarne – Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami (agh.edu.pl)

Zbiór informacji: Rekrutacja – Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami (agh.edu.pl)

Dokładny opis procedury rekrutacji z opisem „Krok po kroku” znajdziecie pod linkiem: Procedura – Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami (agh.edu.pl)

Link do platformy za pomocą której możecie rozpocząć procedurę e-rekrutacji (wymaga zalogowania się na konto studenckie): 1 | Logowanie do systemu e-Rekrutacja – AGH – Rekrutacja na studia

FAQ rekrutacji: FAQ – Rekrutacja – Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami (agh.edu.pl)

Kalendarz na

P pon.

W wt.

Ś śr.

C czw.

P pt.

S sob.

N niedz.

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

1 wydarzenie,

Konferencja – Bezpieczeństwo Pracy – edukacja i dobre praktyki

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

1 wydarzenie,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

This site is registered on wpml.org as a development site.