Czcionka
Kontrast

Wakacyjny ‘Brain fit’

Biblioteka Wydziałowa przygotowała porcję nowych tytułów abyśmy wszyscy mogli utrzymać wakacyjny ‘Brain fit’. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Biblioteki oraz jej godzinami funkcjonowania.

Czytaj

ETEiA wspiera młode talenty

Kultywujemy przedsiębiorczość w przyszłych ‘pokoleniach kreatorów zmian’. Wspieramy studentów na ich drodze do innowacyjności. Projekt ETEiA daje właśnie takie szanse. Zobacz również nowe możoiwości związane z mikroprojektami w ramach ETEiA.

Czytaj

#KrakowskieKierunki Studiów WILGZ AGH – Rekrutacja

Trwa rekrutacja na studia I stopnia, do wyboru na WILGZ jest sześć najlepszych kierunków studiów technicznych. Początek lipca to czas publikacji wyników matur, zdający z niecierpliwością czekają by poznać wyniki. Jeśli do tej pory nie wybraliście jeszcze kierunku studiów, na który chcecie iść, teraz nadeszła na to pora – pomożemy w wyborze.

Czytaj

Nie słuchajcie sceptyków! – relacja z wyjazdu terenowego studentów RTZ do Niemiec

Nie słuchajcie sceptyków! Takie właśnie słowa skierowane zostały do nas na jednym pierwszym odwiedzanych obiektów poprzemysłowych w niemieckim Zagłębiu Ruhry – Hucie Phoenix West w Dortmundzie. Podczas tygodniowych praktyk Studenci kierunku Rewitalizacja Terenów Zdegradowanych, wszystkich roczników, mieli okazję zapoznać się z niemieckimi wdrożeniami rewitalizacji, których realizacji towarzyszyła wizja, odwaga, innowacyjność, rozmach i dobra organizacja.

Czytaj

Bezpieczna przyszłość – studia podyplomowe

Edukacja to klucz do sukcesu. A studia podyplomowe to sposób na podnoszenie i zdobywanie nowych kwalifikacji – często przekładający się na wyższe zarobki, lepsze i szersze perspektywy pracy. Wejdź na rynek pracy jako knowledge worker.

Czytaj

Studenci WILGZ wyróżnieni!

Celebrujemy każdy sukces naszej społeczności, duże i małe zwycięstwa, kamienie milowe, a wszystko po to aby dosięgnąć celów studiowania na uczelni. Studenci kierunku kształcenia Budownictwo zdobyli wyróżnienie w piątej edycji konkursu dla „Młodych Inżynierów”.

Czytaj

Nikt z nas nie jest samotny w swojej misji

WIEDZA - PASJA - WIĘŹ wyróżnia studentów i absolwentów AGH. W jaki sposób przejawia się to u studentów kierunku Rewitalizacja Terenów Zdegradowanych? Poprosiliśmy ich o przygotowanie kilku zdań jak postrzegają swoją niedawną akademicką podróż.

Czytaj

Summer Camp na WILGZ AGH

AGH oazą dla młodzieży Ukraińskiej podczas wakacji. Pierwsza Szkoła Ukraińska w Krakowie gości w AGH, na terenie której zorganizowany został letni obóz w naukowym stylu.

Czytaj
This site is registered on wpml.org as a development site.