#KrakowskieKierunki Studiów WILGZ AGH – Rekrutacja na studia I stopnia

Trwa rekrutacja na studia I stopnia, do wyboru na WILGZ jest sześć najlepszych kierunków studiów technicznych. Początek lipca to czas publikacji wyników matur, zdający z niecierpliwością czekają by poznać wyniki. Jeśli do tej pory nie wybraliście jeszcze kierunku studiów, na który chcecie iść, teraz nadeszła na to pora – pomożemy w wyborze.

Summer Camp na WILGZ AGH

AGH oazą dla młodzieży Ukraińskiej podczas wakacji. Pierwsza Szkoła Ukraińska w Krakowie gości w AGH, na terenie której zorganizowany został letni obóz w naukowym stylu.

Poland Business Run – pobiegliśmy by pomóc

Charytatywny bieg fundacji Poland Business Run po dwóch latach przerwy wrócił do Krakowa. Tegoroczne wydarzenie to już 11 edycja wydarzenia które odznacza się słowami – Biegam, Pomagam. Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami właśnie tak zrobił, pobiegliśmy żeby pomóc.

Gra Transformacja Energetyczna

W dniach 10-11.10.2022 Wydział Energetyki i Paliw organizuje szkolenie w formie gry symulacyjnej: Transformacja Energetyczna - wyzwanie dla decydentów, biznesu i całego społeczeństwa.