Gra Transformacja Energetyczna

W dniach 10-11.10.2022 Wydział Energetyki i Paliw organizuje szkolenie w formie gry symulacyjnej: Transformacja Energetyczna - wyzwanie dla decydentów, biznesu i całego społeczeństwa.

AGH For.Rest druga edycja

W zeszłym roku wspólnie posadziliśmy 103 drzewa, w tym roku w ramach inauguracji roku akademickiego 2022/2023 zasadzimy 104 rośliny.

KOB

Nazwa pełna wydarzenia: VII Konferencja Odpowiedzialnego Biznesu

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra inż. Sebastiana Sasa

Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami zaprasza wszystkich zainteresowanych na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgra inż. Sebastiana Sasa, która odbędzie się na WILiGZ w dniu 20.10.2022 roku, o godzinie 12:00, w budynku A-1 sala 220 (Aula JSW).

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra inż. Marcina Migzy

Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami zaprasza wszystkich zainteresowanych na publiczną obronę rozprawy doktorskiej Pani mgra inż. Marcina Migzy, która odbędzie się na WILiGZ w dniu 27.10.2022 roku, o godzinie 12:00, w budynku A-1 sala 220 (Aula JSW).