Czcionka
Kontrast

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pani mgr inż. Zuzanny Łacny

Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami zaprasza na publiczną obronę rozprawy doktorskiej Pani mgr inż. Zuzanny Łacny, Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami zaprasza wszystkich zainteresowanych na publiczną obronę rozprawy doktorskiej Pani mgr inż. Zuzanny Łacny, która odbędzie się na WILiGZ w dniu 18.11.2021 roku, o godzinie 12.00.

Czytaj

AGH podpisuje umowę o współpracę z GlobalLogic Sp. z o.o.

We wrześniu 2021 r. została podpisna umowa o współpracy pomiędzy AGH, a GlobalLogic Sp. z o.o. Niezwykle miło nam przekazać, że prace w zakresie realizacji jej postanowień właśnie się rozpoczęły. Nasz wydział jest jednym z czterech partnerów umowy, a koordynatorem współpracy Koordynatorem współpracy z GlobalLogic z ramienia WILiGZ został Pan dr hab. inż. Paweł Bogacz, prof. AGH.

Czytaj

Rekrutacja do 3rd Pilot School EnAct-SDGs

Serdecznie zapraszamy studentów do udziału w 3rd Pilot School EnAct-SDGs, odbędzie się już w 8-10.2021. Trzecia szkoła pilotażowa EnAct-SDGs jest trzydniowym wydarzeniem poświęconym innowacjom i przedsiębiorczości dla przemysłu surowcowego organizowanym w ramach projektu EnAct-SDGs.

Czytaj

Nawiązanie współpracy Valsir – WILiGZ AGH

W dniu 26 listopada podczas spotkania zarządów obydwu jednostek w osobach – Prezes Valsir Polska – Barbara Rosek oraz Dziekana WILiGZ prof. Marka Cały podpisane zostało porozumienie o współpracy pomiędzy Wydziałem a Valsir Polska.

Czytaj

Zaproszenie na Warszaty BIM

Builder we współpracy z Wydziałem Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami zaprasza na Warsztaty BIM, które odbędą się 13.12.2021 roku od godziny 15.00-17.00.

Czytaj
This site is registered on wpml.org as a development site.