Perspektywy 2022 – ranking najlepszych kierunków kształcenia

22 czerwca Cały dzień

Perspektywa jaką dają studia

Perspektywa studiów które są najlepiej oceniane daje rozległe możliwości sukcesu. Dobór kierunku kształcenia stoi przed wieloma osobami, uczelnie akademickie przygotowują swoją ofertę w oparciu o potrzeby młodzieży oraz standardy na rynku pracy.

Podczas majowej matury wszyscy trzymaliśmy kciuki za tego rocznych maturzystów. Z radością ogłaszamy listę kierunków studiowania na Wydziale Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami, które zaklasyfikowane zostały jako te najlepsze dostępne na Szkołach Wyższych.

Klasyfikacja WILGZ

Klasyfikując potrzeby maturzystów musieliśmy stworzyć wizję odpowiednich dla nich kierunków, które pozwolą na uwolnienie indywidualnego potencjału każdego studenta. Tworzymy miejsce, w którym studenci mogą studiować i realizować swoje marzenia, niezależnie od dziedziny, którą się interesują. Oferujemy kandydatom możliwości poznania świata, a światu poznania ich.

W Rankingu Kierunków Studiów klasyfikacja studiów WILiGZ AGH:

W tegorocznym Rankingu Szkół Wyższych, przygotowanym przez Fundację Edukacyjną Perspektywy, AGH zajęła czwarte miejsce w zestawieniu ogólnym uczelni oraz drugie miejsce w kategorii uczelni technicznych.

Uroczysta Gala Perspektywy 2022

Na tegorocznej uroczystości ogłoszenia wyników Rankingu Perspektywy obecny będzie prof. dr hab. inż. Marek Cała, Dziekan Wydziału.

Gala oraz wręczenie trofeów dla najlepszych jednostek kształcenia odbędzie się w dniu 22 czerwca o godzinie 12:00 w w hotelu Novotel Centrum w Warszawie. Wszyscy zainteresowani, którzy nie będą mogli osobiście uczestniczyć w Gali mają możliwość obejrzenia jej online podczas transmisji udostępnionej pod linkiem do kanału Youtube.