Projektuj z Wydziałem Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami AGH

1 czerwca @ 10:00 12:00

Letnia swoboda sprzyja projektom

„Projektuj z WILiGZ” to myśl przewodnia najbliższej akcji organizowanej przez nasz wydział. Marzannę już utopiliśmy, zimowym kurtką powiedzieliśmy „pa” chowając je w najdalszych zakamarkach szafy. Przyszedł czas na kolory! W każdym z nas drzemie artystyczna dusza, tylko u niektórych uśpiona. Nadchodzi idealny czas do puszczenie wodzów fantazji. W dniu 1 czerwca właśnie to zrobimy a efekty pokażemy innym!

Własnoręcznie spersonalizuj koszulkę – może wybrana zostanie jako kanon nowej serii

Każdy uczestnik wydarzenia będzie miał możliwość zaprojektować i własnoręcznie stworzyć swoją, autorską koszulkę. Nie będzie to zwykła zabawa farbami. Celem jest bowiem pokazanie swojego indywidualnego spojrzenia na społeczność WILiGZ. Z czym Ci się kojarzy nasz wydział? Jak go postrzegasz oraz społeczność studencką czy też pracowniczą? A może znasz ciekawą historię z nim związaną, którą chciałbyś się podzielić? Obowiązuje totalna swoboda wyrazu, a jedynym ograniczeniem są granice własnej kreatywności.

Żeby było ciekawiej, organizujemy konkurs – nie ma to jak nutka przyjacielskiej rywalizacji. Władze oraz WRSS WILiGZ wybiorą najlepszy design, który potem stanie się podstawą do stworzenia całej kolekcji koszulek! Na uczestników czekają nagrody.

Pokaż jak widzisz WILiGZ!

01 czerwca o godzinie 10 spotykamy się w parku AGH naprzeciwko budynku A2 i puszczamy wodze fantazji. Gdyby pogoda nam nie dopisała to przenosimy wydarzenie do Sali 201 w budynku A1!

Nie przejmuj się, jeśli nie umiesz malować, będą do dyspozycji różnego rodzaju szablony i wiele kolorowych farb. Każdy znajdzie coś dla siebie i stworzy coś wyjątkowego.

Zapraszamy wszystkie osoby związane z naszym Wydziałem – WILiGZ.