Publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pani mgr inż. Zuzanny Łacny

Budynek A0. Piaskowy budynek z kolumnami pośrodku oraz ciemnym pomnikiem Św. Barbary znajudjącym się na dachu nad wejściem do budynku. Przed budynkiem droga oraz zieleń. Budynek na tle niebieskiego nieba.

18 listopada @ 12:00 14:00

Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami zaprasza wszystkich zainteresowanych na publiczną obronę rozprawy doktorskiej Pani mgr inż. Zuzanny Łacny, która odbędzie się na WILiGZ w dniu 18.11.2021 roku, o godzinie 12.00.

Temat rozprawy: „Metody pozyskiwania akceptacji społecznej dla działalności górniczej”.

Promotor: dr hab. Anna Ostręga, prof. AGH,

Recenzenci: prof. dr hab. inż. Herbert Wirth (Politechnika Wrocławska), prof. Michael Hitch (Head of School, Western Australian School of Mines: Minerals, Energy and Chemical Engineering), prof. Katharina Gugerell (University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna, Austria).

Obrona odbędzie się w trybie wideokonferencji z wykorzystaniem oprogramowania Microsoft Teams.

Uczestnictwo w obronie będzie dostępne pod tym linkiem.

Informacje o recenzjach

Z pracą doktorską i recenzjami można zapoznać się w Bibliotece Głównej AGH, Kraków, Al. A. Mickiewicza 30.

Streszczenie oraz recenzje rozprawy doktorskiej zamieszczone są na stronie informacji publicznej AGH, lub po naciśnięciu linku: recenzja prof. dr hab. inż. Herberta Wirtha, recenzja prof. Michaela Hitcha, recenzja prof. Kathariny Gugerell, streszczenie rozprawy doktorskiej.