Rajd Ceglaka 2022 – I edycja Wydziałowego Rajdu

03.06.2022
Grafika. Kolaż trzech zdjeć. Prawe górne zdjęcie. Osoba w szarej bluzie wydziałowej z logiem wydziału na ramieniu i piersi. Na zdjęciu w lewym dolnym rogu znajduje się trzech studentów i studentka ubrani w stroje górskie. Studenci stoją przed drewnianym płotem na tle polany i drzew. Po lewej stronie na zdjęciu studenci stoją i rozmawiają ze sobą. W centralnej cześci zdjęcia znajduje się studnetka obrócona tyłem, która ubrana jest w czarną bluzę z pomarańczowo szarym napisem: Together we rock the future. Na grafice biały napis: Rajd ceglaka. Pierwsza edycja Wydziałowego rajdu studentów.

3 czerwca Cały dzień

Trzy dni – wspomnienia i przyjaźnie na długie lata

W dniach 29 kwietnia – 1 maja odbył się Wydziałowy Rajd Ceglaka 2022, organizowany przez WRSS WILiGZ. Udział w tym wydarzeniu wzięło ponad 100 osób. Byli to przede wszystkim studenci naszego Wydziału, ale także absolwenci i inni studenci AGH.

Podczas wspólnych górskich wędrówek zdobyliśmy takie szczyty jak Trzy Korony, a także Sokolica. Na których zostawiliśmy WILGZową wizytówkę – cegłę sygnowaną myślami przewodnimi naszej społeczności. Mieliśmy okazję wziąć udział w rejsie statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim. Podczas wyjazdu zorganizowane były drużynowe rozgrywki sportowe, a WRSS WILiGZ zapewniło liczne zabawy integracyjne, które dawały uczestnikom ogrom radości. Nie zabrakło także śpiewania podczas wspólnego grillowania i porannych wycieczek na okoliczne wzgórza, aby podziwiać piękne wschody słońca.

Wspólnie przypomnieli sobie i innym jak cieszyć się ze studiowania

Rajd Ceglaka 2022 ma dla nas ogromne znaczenie, ponieważ jest to pierwszy od kilku lat wyjazd zorganizowany na naszym wydziale. Pozwolił choć na chwilę zapomnieć o rzeczywistości, która nas otacza i po prostu cieszyć się studiowaniem. Organizacja Rajdu Wydziałowego miała na celu propagowanie aktywnego trybu życia na otwartej przestrzeni oraz zacieśnienie relacji między uczestnikami. Dla studentów była to możliwość świętowania dotychczasowych sukcesów, a dla absolwentów możliwość wspomnienia starych, dobrych czasów.

Wszyscy uczestnicy podczas wyjazdu bawili się rewelacyjnie. Poprzeczka, jaką wyznaczył Rajd Ceglaka 2022 znajduje się bardzo wysoko, ale zrobimy wszystko, aby kolejna edycja była jeszcze lepsza (choć nie jesteśmy pewni czy da się jeszcze lepiej 😉). Sprawdźcie galerię wydarzenia.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Koordynator Rajdu Ceglaka 2022

Natalia Warzyńska