Rekrutacja SKNZ

26.10.2021
Grafika. Szare tło z białymi napisami. Na środku zdjęcie studentów i studentek z kwiatami oraz Żółtym dyplomem na którym jest napisane słowo Nagroda. Poniżej zdjęcia napis Studenckie koło naukowe zarządzanie. Po lewej stronie biały napis SKNZ. Po prawej białe logo WILiGZ oraz AGH.

26 października @ 20:00 21:00

Jak co semestr, SKN Zarządzanie rekrutuje chętnych studentów zarówno Zarządzania i Inżynierii Produkcji, jak i pokrewnych kierunków.
Szukamy nie tylko osób do tworzenia treści merytorycznych, ale także chętnych do działania w zakresie automatyki, programowania, grafiki, marketingu i social mediów, organizacji warsztatów i eventów i wiele innych!

Termin spotkania

Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne, które odnędzie się 26 października 2021, o godzinie 20:00 w sali 303 budynku A1.

Informacje dodatkowe

Dokładny opis SKNZ znajdziecie na stronie WILiGZ w zakładce Studenckie Koła Naukowe.

Obserwujcie @sknz.agh w social mediach aby dowiedzieć się więcej na temat rekrutacji.
Zapraszam również na stronę internetową SKNZ.