Spotkanie z przedstawicielem firmy SSE Polska sp. z o. o.

12.05.2022
Grafika. Żóżty trójkąt z czarną obramówką. W środku trójkąta wybucha czarna kula z której lecą odłamki. Po lewej napis. Spotkanie poznaj rolę inżyniera strzałowego w dniu 12.05.2022 o godzinie 12.00. U góry logo SKN Detonator. Na dole logo SSE.

12 maja @ 12:00 14:00

Spotkanie z przedstawiciel

Studenckie Koło Naukowe „Detonator” zaprasza wszystkich Studentów Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami, którzy są zainteresowani tematyką techniki strzelniczej oraz materiałów wybuchowych na spotkanie z przedstawicielem firmy SSE Polska sp. z o.o. Firmę SSE. Polska sp. z.o.o. będzie reprezentować Dyrektor Regionu Centralnego mgr inż. Zbigniew Cichocki.

SSE Polska Sp. z o.o.

SSE Polska jest częściową międzynarodowej grupy kapitałowej Société Suisse des Explosifs, która realizuje w Polsce usługę związaną z wykonywaniem robót strzałowych oraz produkcją materiałów wybuchowych. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji oraz szerokiemu asortymentowi produktów jest jednym z największych w Polsce dostawców materiałów wybuchowych i środków strzałowych. Specjalizuje się w wykonywaniu kompleksowych usług wiertniczo-strzałowych w kopalniach odkrywkowych na terenie całej Polski.

Cel spotkania

Celem spotkania jest przybliżenie profilu działalności firmy. Dodatkowo zostaną omówione wyzwania i wymagania jakim musi sprostać osoba pracująca w sektorze wykonywania robót strzałowych w górnictwie odkrywkowym.  Oprócz wymagań zostaną przedstawione korzyści na jakie mogą liczyć osoby ubiegające się o pracę w SSE Polska sp. z o.o.

Termin spotkania

Spotkanie odbędzie się 12.05.2022 o godzinie 12:00 w formie hybrydowej tj. stacjonarnie w sali 15 w pawilonie A-4 oraz za pomocą transmisji online przy użyciu platformy MS Temas. Dostęp do spotkania można uzyskać klikając w ten link do platformy MS Teams.

SKN Detonator

SKN Detonator jest kołem naukowym przeznaczonym dla studentów zainteresowanych praktycznymi informacjami z zakresu materiałów wybuchowych oraz wykonywania robót strzałowych. Poprzez swoje aktywności nakierowane jest na rozwijanie umiejętności i wiedzy w szeroko pojętej technice strzelniczej i cywilnego zastosowania środków strzałowych. Wszystkich chętnych do śledzenia działalności koła zapraszamy na odwiedzenia profilu SKN Detonator na Facebooku.