Bańkowe zakończenie roku akademickiego 2021/2022

30 września Cały dzień

To nie event to tradycja

Bańkowe zakończenie roku akademickiego to już nie tylko event ale tradycja, która z każdym rokiem coraz mocniej zakorzenia się w społeczności Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami. Ten dzień jest symbolem przejścia z etapu bycia adeptem nauk technicznych, który posiada pełno marzeń do bycia absolwentem który będzie cały czas marzył ale również wdrażał swoje ideę w życie codzienne. Dlatego niech kolorowe, różnokształtne bańki po raz kolejny wzbija się wysoko tak jak nasi absolwenci. Niech ponownie staną się symbolem ich możliwości, a różnorakie kształty przyszłych innowacyjnych rozwiązać, zrealizowanych marzeń i nadziei.

Zaproszenie

Wszystkich absolwentów, studentów, pracowników i przyjaciół AGH zapraszamy na Bańkowe zakończenie obecnego roku akademickiego do Teatru Młodzieńczej Radości który w dniu 30.09.2022 zostanie ponownie otwarty tak samo jak w ubiegłym roku o godzinie 12.00 pomiędzy budynkami A4, a D2.

Atrakcje, marzenia i wiele uśmiechu

Podczas Bańkowego Zakończenia Roku wszyscy uczestnicy będą sami mogli zapoznać się z iryzacją oraz napięciem powierzchniowym. Każdy chętny będzie mógł wejść do środka kolorowej bańki by spojrzeć na świat z innej perspektywy.

Dostępne dla uczestników będą małe i duże obręcze dzięki którym będzie można stworzyć  ogromne, kolorowe bańkowe węże dochodzące do dwóch metrów średnicy. Dodatkowo zobaczycie mnóstwo banieczek mydlanych wytwarzanych przez wytwornice, bańki w bańkach, bańki z dymem oraz zamykanie w bańkach.

Uczestnicy otrzymają sprzęt i akcesoria pozwalające na ukształtowanie baniek według swojej własne wyobraźni.

Bańkowe zakończenie roku akademickiego 2020/2021

Wszyscy co jeszcze się wahają mogą zobaczyć jak dobrze się bawiliśmy podczas pierwszej edycji Bańkowego zakończenia roku.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Diany Małgorzaty Pawłowskiej

Pierwsze uczelniane Jordany w Polsce: kultowe AGH i kultowe buty