Czcionka
Kontrast

Studia niestacjonarne

Inżynieria Kształtowania Środowiska
Inżynieria i Zarządzanie Procesami Przemysłowymi
Budownictwo
5 kierunków rozwoju
Inżynieria Górnicza
Inżynieria Bezpieczeństwa
Ikona. Zielony heks. W środku szara mała sadzonka z dwoma liściami.

Inżynieria Kształtowania Środowiska

Inżynieria Kształtowania Środowiska to kierunek dopasowany do potrzeb współczesnego świata i obecnego rynku pracy. Jego innowacyjny i niezwykle perspektywiczny program ukierunkowany jest na wykształcenie wszechstronnych specjalistów z obszaru inżynierii środowiska, a w szczególności z zakresu działań inżynierskich umożliwiających kształtowanie środowiska wewnętrznego i zewnętrznego. Treści realizowane na studiach skupiają się przede wszystkim na zagadnieniach dotyczących wentylacji i klimatyzacjiinstalacji wodno-kanalizacyjnychgospodarki surowcami i odpadamigospodarki o obiegu zamkniętym, ochrony wód i atmosfery oraz wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

 

Ikona. Zielony heks. W środku szare koło zembate.

Inżynieria i Zarządzanie Procesami Przemysłowymi

Inżynieria produkcji to dyscyplina inżynieryjna zajmująca się zasadami projektowania wyrobów i procesów, jak również podstawami sterowaniaeksploatacjiorganizacji i zarządzania procesami wytwarzania. Jest również rozumiana jako zespół działań mających na celu efektywną realizację procesu produkcji od chwili rozpoznania potrzeby do chwili jej całkowitego zaspokojenia.

 

Ikona. Zielony heks. W środkuszary ceglany mur.

Budownictwo

Kierunek studiów budownictwo należy do obszaru kształcenia w zakresie nauk technicznych, w dyscyplinie Inżynieria Lądowa i Transport. Jak wskazują prowadzone badania 95% absolwentów naszego kierunku znajduje pracę w ciągu 6 miesięcy od ukończenia studiów – 80% w ciągu 3 miesięcy. W ostatnich latach kierunek budownictwo znajduje się w czołówce Rankingu Szkół Wyższych „Perspektywy”. Z nami zyskasz gruntowne wykształcenie inżynierskie.

 

Ikona. Zielony heks. W środku szare skrzyżowane młotki górnicze.

Inżynieria Górnicza

Inżynieria górnicza to kierunek dla osób zainteresowanych naukami ścisłymi, myślących o pracy pełnej wyzwań w ciekawych i zmiennych realiach. Jeżeli należysz do tego grona, to może to być kierunek, który Cię zainteresuje i da możliwość rozwoju w tej dziedzinie. Studiując będziesz zdobywać niezbędną wiedzę, kształtował umiejętności pracy w grupie oraz rozwijał
zmysł kierowniczy. Dzięki temu będziesz w stanie kierować w przyszłości grupą osób i objąć stanowiska managerskie. Pomóż nam wejść w etap Górnictwa 3.0, a nawet 4.0!

 

Inżynieria Bezpieczeństwa

Kierunek studiów Inżynieria Bezpieczeństwa odpowiada dynamicznie zmieniającym się potrzebom gospodarki, rynku pracy i jest zgodny z oczekiwaniami otoczenia społecznego dotyczącymi szerszego spojrzenia na kwestie bezpieczeństwa w obszarze BHP, ochrony środowiska i zabezpieczenia technicznego. Nowoczesny i innowacyjny program kształcenia łączy w sposób kompleksowy bezpieczeństwo w układzie człowiek-środowisko-technika, pozwalając absolwentom na wykorzystanie swojej wiedzy, doświadczeń i umiejętności w pracy zawodowej oraz dając możliwości zatrudnienia w różnych gałęziach gospodarki. Ukończenie studiów na kierunku Inżynieria Bezpieczeństwa (specjalność Bezpieczeństwo i ochrona pracy) pozwala na uzyskanie kwalifikacji zawodowych starszego inspektora ds. BHP oraz zajmowania stanowisk kierowniczych w służbach bhp.

This site is registered on wpml.org as a development site.