Gospodarka o Obiegu Zamkniętym – od Teorii do Praktyki

Grafika przestawiająca glob kuli Ziemskiej na zielonym tle. Ilustracja reklamująca konferencje Gospodarka o Obiegu Zamkniętym.

28 listopada 2024 29 listopada 2024

Zaproszenie na konferencję GOZ

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Konferencji Szkoła Gospodarki o Obiegu Zamkniętym (Szkoła GOZ 2024), która odbędzie się w dniach 28 – 29 listopada 2024 roku na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie gospodarki o obiegu zamkniętym i zrównoważonego rozwoju, a także do nawiązania współpracy pomiędzy przedstawicielami środowisk akademickich i przemysłowych.

W ramach tegorocznej konferencji zaplanowano trzy sesje tematyczne:

• Sesja I: Bezpieczeństwo surowcowe – wyzwania
  • Sesja II: GOZ a raportowanie ESG
  • Sesja III: Dobre praktyki w GOZ

Sesja posterowa dla studentów i doktorantów

Dodatkowo zapraszamy studentów i doktorantów do wzięcia udziału w Sesji Posterowej, która stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania wyników swoich badań, nawiązania kontaktów naukowych oraz zdobycia cennych opinii od ekspertów z dziedziny GOZ. Przewidziane atrakcyjne nagrody!

Zgłoszenia do 8 listopada!

Konferencja Szkoła GOZ to platforma, na której teoria spotyka się z praktyką, a nowatorskie rozwiązania z zakresu gospodarki o obiegu zamkniętym mogą znaleźć swoje zastosowanie w rzeczywistości.

Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji oraz udziału w Sesji Posterowej znajdują się na stronie wydarzenia http://www.szkolagoz.agh.edu.pl/.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji i weź udział w Konferencji!

Grafika reklamująca konferencje Gospodarka o Obiegu Zamkniętym AGH 2024.
Konferencja: Gospodarka o Obiegu Zamkniętym w sali AGH. Uczestnicy siedzą przy ławkach, a prelegent prezentuje referat