Malowanie Bombek z WILiGZ

Rozpocznij świąteczny sezon AGH w niepowtarzalnym stylu! Zapraszamy wszystkich studentów i pracowników na nasze kreatywne popołudnie z malowaniem bombek – 12 grudnia o 17.00 w Hali Maszyn.

Świąteczna Kreatywność Inżynierów: Malowanie Bombek z WILiGZ

Kiedy nauki techniczne spotykają się ze świąteczną tradycją i kreatywnością, powstaje coś wyjątkowego. Na Wydziale Inżynierii Lądowej i Geodezji (WILiGZ) AGH odbyło się niezwykłe wydarzenie, które połączyło studentów i pracowników w artystycznej atmosferze – malowanie bombek na choinkę.

Świąteczny Koncert w Strefie Studenta by Lafarge

Czy muzyka to Twoja pasja, a świąteczny czas budzi w Tobie radość? AGH ma coś wyjątkowego dla Ciebie! Zapraszamy serdecznie 19 grudnia o godzinie 17:00 do Strefy Studenta by Lafarge na niezapomniany Koncert Świąteczny.

Wyznaczanie Przyszłości przez Naukę

W erze, gdy edukacja kształtuje przyszłość naszego świata, studenci Budownictwa i Rewitalizacji Terenów Zdegradowanych mieli wyjątkową okazję doświadczyć nauki w praktyce. Wizyta w Planetarium Śląskim nie była tylko wycieczką - to krok w kierunku rozwoju i kształtowania środowiska poprzez naukę i innowacje.

Wesołe Innowacje: Świętowanie jako Inżynier

Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym tradycyjnie zatrzymujemy się na chwilę, aby docenić osiągnięcia minionego roku i z nadzieją spoglądać w przyszłość. Jest to czas, który w naszym wydziale, skupiającym się na inżynierii lądowej i gospodarce zasobami, nasycony jest duchem innowacji i kreatywności.

Relacja z GOZ

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z relacją z konferencji: „Szkoła GOZ 2023”, która odbyła się w dniach 6-7.12.2023

Rozpocznij Studia II Stopnia na WILGZ

Gotów na nowe wyzwania i możliwości, jakie niesie edukacja na studiach magisterskich? Rozpoczęła się rekrutacja na studia magisterskie, a my jesteśmy gotowi Cię przyjąć. Daj nam szansę pomóc Ci osiągnąć swoje cele i rozwijać się w wybranym kierunku. Sprawdź, dlaczego nasza oferta jest najlepszym miejscem do kontynuacji Twojej naukowej podróży.