Together We Rock the Future czyli co działo się Wydziale Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami AGH w 2023 roku

Rok 2023 na Wydziale Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami AGH był nie tylko kolejnym rokiem w kalendarzu, ale przede wszystkim rokiem, w którym nasza społeczność akademicka pokazała niezwykłą zdolność do innowacji, współpracy i przekraczania granic. Przepełnieni duchem "Together We Rock the Future", podjęliśmy szereg ambitnych projektów, które zmieniły nie tylko nasz Wydział, ale również przyczyniły się do rozwoju nauki, edukacji i społeczności.

30-lecie KWK Budryk

Zapraszamy na jubileusz 30-lecia KWK Budryk który odbędzie się 8-go marca o godz. 11.00 w auli Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Siedem kierunków studiów magisterskich

W obliczu wyboru drogi akademickiej, decyzja o kierunku studiów magisterskich może wydawać się wyzwaniem. W Wydziale Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami (WILGZ) oferujemy siedem unikalnych kierunków studiów II stopnia, które otwierają drzwi do fascynujących karier. Przeczytaj dalej i znajdź kierunek, który jest Twoim kluczem do przyszłości.