Noc Naukowców – Kiedy Nasz Wydział Ożywa!

29.09.2023
Trzech chłopców sporządza przy stole w miseczkach zieloną miksturę. Jeden pokazuje oblepione zielonymi granulkami ręce

29 września @ 20:00 23:30

Magia Nauki w Naszych Murach

Cześć! W imieniu całego Wydziału chcemy podzielić się z Wami relacją z wydarzenia, które w pełni oddaje esencję naszej pasji i pracy. Tego dnia, nauka i zabawa spotkały się, by w praktyczny i interaktywny sposób zaprezentować, jak nauka wpływa na codzienne życie.

Przepiękne zapachy, które unosiły się w powietrzu, zwiastowały niezwykłe doświadczenia. Jako zespół naukowców i pracowników, z dumą przygotowywaliśmy warsztaty z Katedry Inżynierii Środowiska, gdzie dorosłym i dzieciom oferowaliśmy możliwość stworzenia własnych, ekologicznych kosmetyków.

Odkryj Naukę Przez Zabawę

Stawiamy na edukację praktyczną, dlatego każdy z uczestników miał szansę doświadczyć, jak to jest być naukowcem, eksperymentując, mieszając i tworząc. To dla nas ogromna radość, kiedy możemy podzielić się naszą wiedzą i pasją, przekazując skomplikowane zagadnienia naukowe w sposób zrozumiały i przyjazny dla wszystkich.

Jesteśmy pewni, że z niecierpliwością czekacie na kolejną edycję! Obiecujemy, że będzie jeszcze więcej nauki, odkryć i niesamowitej zabawy.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Diany Małgorzaty Pawłowskiej

Pierwsze uczelniane Jordany w Polsce: kultowe AGH i kultowe buty