To wydarzenie jest doskonałą okazją do spotkania się studentów, pracowników naukowych i przedstawicieli firm związanych z branżą HVAC (ang. heating, ventilation, air conditioning). Konferencja umożliwia wymianę wiedzy i cennych doświadczeń.
Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich do udziału w IX edycji konferencji Kliwent Event. Jest to świetna okazja do poznania rynku pracy w branży HVAC, nowoczesnych technologii i urządzeń, jak również do integracji studentów różnych kierunków i uczelni!
HVAC jest dla wszystkich
Na wydarzenie zapraszamy także uczniów szkół średnich, którzy interesują się tą tematyką i być może z branżą HVAC chcą związać swoją przyszłość. Coś ciekawego dla siebie znajdą również osoby niezwiązane z branżą. Przecież wszyscy oddychamy i potrzebujemy stałej temperatury.
Zaczynamy od szkoleń i konkursu
Konferencja będzie się składała z dwóch części. W dniach 22-25 maja będzie przeprowadzona seria szkoleń prowadzonych przez firmy biorące udział w wydarzeniu. 25 maja zostanie przeprowadzony konkurs wiedzy HVAC dla studentów i uczniów szkół średnich (przewidziano atrakcyjne nagrody dla laureatów).
Seminarium referatów
W dniu 26 maja na AGH odbędzie się seminarium, gdzie wygłoszone zostaną referaty dotyczące bieżących zagadnień branży. Tam będzie można przy dobrej kawie i ciastku porozmawiać ze wszystkimi uczestnikami. Koniecznie odwiedź nas w tym dniu na AGH.
Bądź na bieżąco z informacjami
Kolejne informacje będziemy publikować głównie w naszych mediach społecznościowych. Obserwuj więc nasze media, a będziesz na bieżąco z wszystkimi informacjami.
Zadbaliśmy o to, aby konferencja była ciekawa i dostępna dla większej grupy uczestników, dlatego też zdecydowaliśmy się na formułę hybrydową (część szkoleń odbędzie się on-line). Jak zawsze udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja on-line (formularz już niebawem). Formularz rejestracji dostępny jest w mediach społecznościowych oraz na stronie KN „Kliwent”.
Przewodniczący i Rada Dyscypliny Inżynieria Środowiska, Górnictwo i Energetyka uprzejmie informują, że w dniu 26 listopada 2024 r. o godz. 9:00 w paw. A-4, sali 15, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Grażyny Dzik.
Konferencja będzie doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie gospodarki o obiegu zamkniętym i zrównoważonego rozwoju, a także do nawiązania współpracy pomiędzy przedstawicielami środowisk akademickich i przemysłowych. Zapraszamy w dniach 28 - 29 listopada 2024 roku.
Z satysfakcją informujemy, że na Wydziale Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami AGH, oficjalnie zainaugurowano trzecią edycję studiów magisterskich na kierunku Raw Materials Value Chain (RaVeN). RaVeN jest jednym z programów w ramach EIT Raw Materials Academy Master’s Programmes.
Po kilkuletniej przerwie w dniu 4 grudnia o godz. 17:00 na ulicach Krakowa znów zabrzmiała górnicza orkiestra a krakowskim Rynku pojawił się ponownie Pochód Lisów. Zapraszamy do obejrzenia galerii z Pochodu Lisów.
Barbórka, czyli Dzień Górnika to jedno z trzech statutowych świąt AGH. W tym roku Wydział świętował 4, 12 i 13 grudnia. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
Barbórkowa Konferencja Studenckich Kół Naukowych AGH to najstarsza funkcjonująca nieprzerwanie studencka konferencja naukowa nie tylko w AGH, ale i w Polsce. Czas zgłaszania referatów trwa do 30 listopada 2024 do godz. 23:59.
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich Pracowników, Studentów, Absolwentów, Górników i Sympatyków na uroczyste obchody Dnia Górnika, które odbędą się 4, 12 i 13 grudnia 2024 roku.
Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami serdecznie zaprasza wszystkich pracowników Wydziału na wyjątkowe świąteczne spotkanie!
Już w środę 18 grudnia o godzinie 18:00 w sali 220 (Aula JSW) odbędzie się Wydziałowy Koncert Świąteczny. Serdecznie zachęcamy do wspólnego przeżywania tego pięknego, świątecznego czasu w wydziałowym gronie. Zgromadźmy się razem, aby posłuchać muzyki na żywo i wspólnie kolędować.