Nowy Rozdział dla AGH – Immatrykulacja i Otwarcie Strefy Studenta by Lafarge

3 października Cały dzień

Nowi Studenci AGH

Dzień rozpoczął się od immatrykulacji nowych studentów, którzy oficjalnie dołączyli do braci studenckiej uczelni wyższej. To moment pełen dumy, ale również początek nowego rozdziału w życiu każdego młodego człowieka, który wybrał AGH na miejsce swojego akademickiego rozwoju.

Otwarcie Strefy Studenta by Lafarge

Wczoraj był również dniem wyjątkowym dla całej społeczności WILiGZ AGH. JM Rektor AGH prof. Jerzy Lis, Dziekan Wydziału prof. Marek Cała,  Tomasz Rułka Dyrektor Generalny Linii Produktowej Betonu Lafarge, Inga Chodorowska – Korpak Dyrektor ds. Personalnych Lafarge Polska oraz Agnieszka Rychlewska Przewodnicząca WRSS WILiGZ dokonali uroczystego otwarcia Strefy Studenta.

Strefa jest odpowiedzią na realne potrzeby studentów – oferuje przestrzeń do pracy grupowej, salkę konferencyjną, indywidualne miejsca do nauki w postaci workspace’owych budek oraz agorę, która stanie się miejscem odpoczynku i miejscem do udziału w szkoleniach czy warsztatach.

Wspólne Cele i Przyszłość

Podczas otwarcia, Natalia Warzyńska z WRSS WILiGZ uświetniła moment swoim wykonaniem “Radości najpiękniejszych lat”, podkreślając, że czas spędzony na studiach to okres tworzenia więzi i rozwoju osobistego.

Firma Lafarge z dumą wspiera rozwój nauki i edukacji. Wierzą, że inwestycja w młode talenty to klucz do budowania przyszłości opartej na innowacji, zrównoważonym rozwoju i doskonałości. Strategiczna współpraca z AGH jest dowodem zaangażowania w tworzenie najlepszych warunków nauki dla przyszłych inżynierów i naukowców.

Podsumowanie

Dumni z możliwości wspierania tak wyjątkowych inicjatyw, pragniemy życzyć wszystkim studentom, aby lata spędzone na uczelni były czasem intensywnego rozwoju, nawiązywania trwałych relacji i gromadzenia niezapomnianych wspomnień. W Lafarge z niecierpliwością czekają i śledzą osiągnięcia studentów AGH, wierząc w budowanie lepszej przyszłości dla nas wszystkich, ramię w ramię.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Diany Małgorzaty Pawłowskiej

Pierwsze uczelniane Jordany w Polsce: kultowe AGH i kultowe buty