Rekrutacja na Studia II Stopnia – Sięgnij Po Flagowe Kierunki

Student w szarej bluzie Wydziału spoglada z dachu na panoramę miasta

11 lutego @ 09:00 14:00

Studia Magisterskie na AGH

Trwa rekrutacja zimowa na studia stacjonarne II stopnia w AGH.

Rekrutacja na studia stacjonarne drugiego stopnia będzie prowadzona w dwóch cyklach rekrutacyjnych.

Obsługa kandydatów poprzez elektroniczny system obsługi rekrutacji prowadzona będzie w terminie od 10 stycznia do 19 lutego 2022 r.

Poznaj Flagowe Kierunki – Rozpocznij Studia II Stopnia

Przygotowaliśmy dla was kilka linków pomocniczych, za ich pomocą znajdziecie wszystkie informację dotyczące oferty kształcenia (stacjonarnego oraz niestacjonarnego) na WILiGZ oraz opis procedury rekrutacyjnej. Obecnie większość etapów możecie wykonać zdalnie.

Informację o wszystkich kierunkach z uwzględnieniem opisów dla dedykowanych specjalności znajdziecie pod linkami:

Zbiór informacji: Rekrutacja – Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami (agh.edu.pl)

Dokładny opis procedury rekrutacji z opisem „Krok po kroku” znajdziecie pod linkiem: Procedura – Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami (agh.edu.pl)

Link do platformy za pomocą której możecie rozpocząć procedurę e-rekrutacji (wymaga zalogowania się na konto studenckie): 1 | Logowanie do systemu e-Rekrutacja – AGH – Rekrutacja na studia

Obsługa kandydatów w Centrum Rekrutacji AGH oraz w wyznaczonych pomieszczeniach AGH przeznaczonych do obsługi kandydatów prowadzona będzie w terminie od 31 stycznia do 19 lutego 2022 r.

Kalendarium Zapisów

Terminy rekrutacji na pierwszy rok studiów drugiego stopnia rozpoczynających cykl kształcenia w roku akademickim jest prowadzona jest w sposób:

Rekrutacja na studia stacjonarne drugiego stopnia jest prowadzona w dwóch cyklach rekrutacyjnych w terminach podanych w tabeli nr 1.

Tabela 1. Terminy rekrutacji na pierwszy rok studiów stacjonarnych drugiego stopnia rozpoczynających cykl kształcenia w roku akademickim 2021/2022

Etap rekrutacjiCykl rekrutacyjny 1Cykl rekrutacyjny 2
a Złożenie w systemie e-Rekrutacja deklaracji przystąpienia do kwalifikacji na studiaod 10 stycznia do 3 lutego, do godz. 14.00od 9 do 11 lutego, do godz. 14.00
Uiszczenie opłaty rekrutacyjnej*do 3 lutego, do godz. 14.00do 11 lutego, do godz. 14.00
b Przeprowadzenie egzaminów wstępnych5 lub 7 lutego12 lub 14 lutego
Wstępna kwalifikacja kandydatów (ogłoszenie wyników o godz. 15.00)9 lutego16 lutego
d Przyjmowanie podań o przyjęcie na studiaod 10 do 15 lutego (w tym sobota 12 lutego)od 17 do 19 lutego (sobota)
e Dokonywanie wpisu na listę studentów przez zakwalifikowanych kandydatówod 10 do 15 lutego (w tym sobota 12 lutego)od 17 do 19 lutego (sobota)

*za datę uiszczenia opłaty uznaje się datę uznania rachunku eCard – w przypadku płatności elektronicznych lub datę uznania rachunku bankowego AGH.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Diany Małgorzaty Pawłowskiej

Pierwsze uczelniane Jordany w Polsce: kultowe AGH i kultowe buty