Świąteczny Koncert w Strefie Studenta by Lafarge

19.12.2023
Szklana kula z napisem koncert świąteczny a w jej wnętrzu kobieta śpiewająca do mikrofonu, mężczyzna grający na saksofonie, mężczyzna grający na perkusji i siedzący Ceglak - maskotka wydziału

19 grudnia @ 17:00 19:00

Niezapomniany Koncert w WILiGZ AGH!

Kiedy? ⏰ 19 grudnia, godzina 17:00
Gdzie? 📍 Strefa Studenta by Lafarge, budynek A1, sala 201 (II piętro).

Świąteczny Koncert z WRSS WILiGZ

Zapraszamy Wszystkich Miłośników Muzyki na Wyjątkowy Koncert Świąteczny

Czy jesteś pasjonatem muzyki? A może po prostu kochasz atmosferę Świąt? AGH ma coś specjalnego właśnie dla Ciebie! Przygotuj się na wyjątkowe doświadczenie muzyczne w sercu naszej uczelni.

19 grudnia zapraszamy Was serdecznie do Strefy Studenta by Lafarge (budynek A1, sala 201) na Koncert Świąteczny. To wyjątkowy wieczór, podczas którego studenci i pracownicy WILiGZ AGH zaprezentują swoje muzyczne talenty.

Żywa Muzyka, Świąteczne Melodie i Niezapomniana Atmosfera

Podczas Koncertu Świątecznego doświadczysz magii żywej muzyki. To nie tylko okazja do posłuchania wyjątkowych wykonawców, ale również szansa, by śpiewać razem z nami najpiękniejsze kolędy i piosenki świąteczne. Przygotuj się na wieczór pełen emocji, gdzie muzyka spotyka się ze świątecznym duchem.

Dołącz do Nas i Poczuj Świąteczną Magię

To nie tylko koncert – to spotkanie pełne świątecznej herbatki, pysznych ciasteczek i ciepłej, przytulnej atmosfery. Nasz Koncert Świąteczny to idealna okazja, by zanurzyć się w świąteczny nastrój, nawiązać nowe znajomości i celebrować tę wyjątkową porę roku.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by doświadczyć świątecznego ducha w murach AGH. Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, pracowników i sympatyków naszej uczelni. Do zobaczenia na Koncercie Świątecznym w Strefie Studenta!

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Diany Małgorzaty Pawłowskiej

Pierwsze uczelniane Jordany w Polsce: kultowe AGH i kultowe buty