Spotkanie wydziałowe z State Street

studenci na sali wykładowej i studentka wypełniająca ankietę

22 grudnia @ 12:00

24 listopada 2021 odbyło się spotkanie z firmą State Street, współorganizowane przez Studenckie Koło Naukowe Zarządzanie. Spotkanie poprowadzili studenci i przedstawiciele firmy.

Czym jest State Street?

Przedsiębiorstwo jest jednym z największych światowych dostawców usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych. Jest to globalna organizacja, z pełnym oddaniem służąca potrzebom rynków i klientów.

Korzyści ze spotkania

Mieliśmy przyjemność gościć dwie doświadczone pracowniczki, które opowiedziały dokładniej o działalności firmy oraz przedstawiły ciekawą ofertę stażową dla studentów. Propozycja obejmuje trzymiesięczny, płatny staż, co stanowi świetną okazję dla wszystkich zainteresowanych światem finansów do zdobycia praktycznego doświadczenia.

Dla wielu osób to może być początek ścieżki zawodowej. Warto dodać, że firma współpracuje z jednostkami na całym świecie. To niebywała okazja do poszerzenia swoich umiejętności językowych, kluczowych na obecnym rynku pracy.