Wygraj buty WILiGZ AGH – konkurs dla studentów i pracowników AGH

26 maja 2024 Cały dzień

Konkurs WILiGZ AGH – szczegóły i zasady uczestnictwa

Na trzecią rocznicę Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami AGH startujemy z wyjątkowym konkursem “Wygraj Buty WILiGZ AGH”, w którym do wygrania są unikalne, ręcznie customizowane buty Air Jordan 1 w rozmiarach 44 (męskie) oraz 39/40 (damskie). Konkurs trwa od 1 czerwca do 30 czerwca 2024 roku i jest otwarty dla wszystkich pracowników oraz studentów Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Dlaczego wybraliśmy model Nike Air Jordan 1?

Model Nike Air Jordan 1 został wybrany z konkretnych powodów. Jest to kultowy model, z głęboką historią, który obecnie aspiracyjny jest dla wielu osób, szczególnie z pokolenia Z. Buty te są nie tylko symbolem mody, ale również ponadczasowego stylu życia. Kolekcjonerska wartość Nike Air Jordan 1 jest bardzo wysoka, co czyni je wyjątkowym i pożądanym przedmiotem. Dla pokolenia Z, które ceni unikalność i autentyczność, te buty są doskonałym wyrazem ich stylu i aspiracji. To coś więcej niż obuwie – to symbol determinacji, pasji i kreatywności, które definiują młode pokolenie. Jednocześnie mają duże znaczenie i symbolikę dla osób fascynujących się koszykówką i rozgrywkami amerykańskiej ligi NBA w latach 1990-2000.

Wyjątkowy projekt – współpraca artystów i projektantów

Projekt butów jest wynikiem współpracy wielu osób, w tym projektantów, artystów oraz społeczności akademickiej. Cała koncepcja i pomysł na buty zostały stworzone przez Michała Twardosza. Do projektu dołączyła Magdalena Rybarczyk, która dodała swój wkład poznając koncepcję tworzenia w oparciu o Product Design. Zaproszeni do projektu artyści, Sebastian Litner oraz Janusz Gilewicz, dodali unikatowego rysu butom poprzez swoje doświadczenie i talent. Sebastian Litner jest znanym projektantem produktów dla sportowców ekstremalnych oraz street artu, a Janusz Gilewicz to artysta wearable art, który stworzył personalizowane kurtki dla takich legend jak Mick Jagger, David Bowie czy Eric Clapton. Ich wspólna praca zaowocowała powstaniem niepowtarzalnych, ręcznie malowanych kolekcjonerskich butów, pierwszych tego rodzaju w Polsce stworzonych dla uczelni. Każda para jest unikatowa.

„Buty Air Jordan 1 odzwierciedlają naszą misję wznoszenia się ponad przeciętność – przekształcania studentów w wykwalifikowanych specjalistów. To ikona mody i symbol ponadczasowości dla wielu pokoleń. Są ciągle w grze, a jednocześnie ewoluują, tak jak nauki techniczne, które nieustannie się rozwijają. Nasz Wydział to miejsce, gdzie rodzą się legendy i przyszli liderzy, a nasze Air Jordan 1 są symbolem dziedzictwa i jednocześnie bycia pionierem, kreatywności i twórczej odwagi. Taki właśnie jest nasz przekaz z pokolenia na pokolenie. – prof. Marek Cała, Dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami AGH

Jak wziąć udział w konkursie – kroki do wygranej

Aby wziąć udział w konkursie, należy:

1. Odwiedzić profil Instagram Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami @wilgz.agh.
  2. Pod filmem dotyczącym butów skomentować jeden z postów konkursowych słowem “SKOKI”, co umożliwia dostęp do Regulaminu i oznacza wstępną rejestrację w konkursie.
  3. Przygotować odpowiedź na pytanie: „W jaki sposób te buty pomogą Ci w realizowaniu swojej pasji?” – oceniana będzie kreatywność. Odpowiedź należy zamieścić jako komentarz pod innym filmem dotyczącym butów.

II etap konkursu – od kreatywności do finału

W drugim etapie uczestnicy nagrywają filmik przedstawiający Wydział ich oczami, pokazując, co Wydział znaczy dla nich. Wyłonione zostanie 6 osób (3 kobiety i 3 mężczyzn), które opublikują najlepszy filmik według komentujących i Komisji Konkursowej. Filmiki finalistów będą opublikowane na profilu Wydziału, a zwycięzcy zostaną wybrani przez odbiorców i obserwujących nasz profil. Osoby, których filmik uzyska najwięcej wskazań, otrzyma unikalne buty Air Jordan 1.

Serdecznie zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia! Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest tutaj: Regulamin konkursu.

Pełna galeria butów