30 – lecie SKNZ

23 września 25 września

Okrągły jubileusz

Prężnie działające na naszym wydziale Studenckie Koło Naukowe Zarządzanie obchodzi w tym roku 30-lecie swojej działalności! Nic więc dziwnego, że swoje urodziny będą obchodzić z rozmachem. Z tej okazji zorganizowana została aż trzydniowa, III Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Koła Naukowe – Kuźnią Talentów Zarządzania”, która odbędzie się w dniach 23-25 września 2022. Ale to nie wszystko! Wydarzenie jest imprezą współistniejącą 100-lecia KEZP, więc uczestnicy mogą wziąć udział w obchodach Jubileuszu Katedry Ekonomiki i Zarządzania w Przemyśle.

Plan pęka w szwach

W ramach wydarzenia na uczestników czekają:

• część studencko-doktorancka poświęcona studentom i ich dorobkowi naukowemu, projektom i osiągnięciom
  • sekcje tematyczne z wystąpieniami zaproszonych gości, managerów, ekspertów związanych zarówno z SKNZ, Katedrą Ekonomiki i Zarządzania w przemyśle jak i z firmami wielu branż, czyli sekcja naukowo-implementacyjna (dzień 2),
  • uroczysty bankiet dla uczestników, stanowiący okazję do swoistego Spotkania pokoleń i integracji byłych i obecnych kolistów, Absolwentów i przyjaciół Koła i Katedry.

Chcesz posłuchać ciekawych wystąpień lub pochwalić się swoim referatem?
Zostań uczestnikiem już teraz! Zapisy ruszyły tutaj: Formularz zapisów

Wychodzimy w teren

Wisienką na torcie Konferencji na 30-lecie SKNZ będzie Gra Miejska po kampusie AGH i Krakowie, stworzona przez kreatywnych studentów z zespołu organizatorów wydarzenia. Lubisz klimaty gier terenowych i rozwiązywanie zagadek? Serdecznie zapraszamy do udziału!

Zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych szeroko pojętym zarządzaniem, absolwentów oraz sympatyków SKNZ!

Harmonogram i linki

Zapisy już ruszyły! Więcej informacji wkrótce na mediach SKNZ 😀