Chill &Grill z WILiGZ!

Na zdjęciu widać czarny leżak na którym narysowane jest logo WILiGZ. Obok znajduje się napis Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami z dopiskiem: Together we rock the future.

31 maja @ 17:00 20:00

Dzień WILiGZ na Miasteczku Studenckim AGH

“Chill & Grill z WILiGZ” to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń grillowych na Miasteczku Studenckim AGH. To okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, delektowania się pysznymi potrawami z grilla i wspaniałej atmosfery.

Wydarzenie rozpocznie się już w tę środę o godzinie 17:00. Zarezerwujcie ten termin w swoich kalendarzach!

Konkursy i atrakcje na Miasteczko Studenckie AGH

Grill odbędzie się w przepięknym Miasteczku Studenckim AGH, które zapewni idealne miejsce do spotkania się z innymi grillowiczami i cieszenia się letnim wieczorem.

Podczas “Grillu z WILiGZ” czekają na Was fantastyczne konkursy. Będziecie mieć szansę zademonstrować swoje umiejętności kulinarne i wygrać wspaniałe nagrody. Przygotujcie się na emocjonującą rywalizację i mnóstwo zabawy!

Spotkanie ze smakiem lata

To wydarzenie to nie tylko grillowanie, ale również okazja do spotkania ze smakiem lata. Przyjdźcie i skosztujcie aromatycznych potraw, delektując się jednocześnie pięknem letniego wieczoru w towarzystwie przyjaciół.

Zaproszenie dla studentów, absolwentów i pracowników AGH

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, absolwentów i pracowników AGH do wzięcia udziału w “Chill & Grill z WILiGZ”. To doskonała okazja, aby spotkać się z innymi pasjonatami grillowania i spędzić miłe chwile w atmosferze letniego relaksu.

Nie przegapcie tego niezwykłego wydarzenia! Zapiszcie w kalendarzach datę i godzinę: środa, godzina 17:00. Spotkajmy się w Miasteczku Studenckim AGH!

Dołączcie do nas na “Chill & Grill z WILiGZ”!