Dwa oblicza jedna przyszłość

zadanie konkursowe builder rysunki wieżowców i wykresy

31 stycznia @ 08:00 17:00

Zapraszamy do zgłoszenia w Konkursie zespołu reprezentującego WILIGZ AKADEMIĘ GÓRNICZO-HUTNICZĄ IM. STANISŁAWA STASZICA W KRAKOWIE.

W imieniu redakcji miesięcznika Builder oraz Stowarzyszenia Producentów Betonów przekazujemy zaproszenie oraz szczegółowe informacje na temat I Edycji Konkursu architektoniczno-inżynierskiego pt. „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ”.

Zadaniem uczestników Konkursu jest przygotowanie projektu – „Projekt koncepcyjny architektoniczno-inżynierski współczesnego akademika marzeń w wybranej lokalizacji – AKADEMIK MARZEŃ”, uwzględniający zastosowanie dwóch podstawowych technologii: prefabrykacji betonowej oraz autoklawizowanego betonu komórkowego (ABK). Jednym z elementów edukacyjnych konkursu będzie Maraton BIM, który odbędzie się w Warszawie w terminie 11-12 maja 2022 roku.

Konkurs dla Studentów

Konkurs skierowany jest do studentów z kierunków architektury i budownictwa ogólnopolskich uczelni wyższych. W konkursie mogą wziąć udział zespoły architektoniczno-budowlane reprezentujące ośrodki akademickie, prowadzące kierunki kształcenia architektura oraz budownictwo w uczelniach publicznych i prywatnych. Daną uczelnię lub połączone dwie uczelnie, może reprezentować tylko jeden zespół projektowy. Do konkursu zostanie zakwalifikowanych maksymalnie 10 zespołów, o czym będzie decydować kolejność przesłania kompletnego formularza zgłoszenia zespołu.

Zespół projektowy może składać się z maksymalnie 4 studentów, minimum po jednym z kierunków: architektura i  budownictwo oraz z maksymalnie dwóch opiekunów – np. pracowników dydaktycznych uczelni, opiekunów kół naukowych.

Na zgłoszenia zespołów czekamy do 31 stycznia 2022 r.

Dostęp do dokumentów informacyjnych dotyczących udziału w konkursie w plikach pdf zamieszczamy w linkach poniżej zamieszczone w serwisie builder4future.pl:

O KONKURSIE
ZADANIE KONKURSOWE