DZIEŃ MŁODEGO INŻYNIERA – 18 kwietnia 2024

Dzień Młodego Inżyniera

18 kwietnia 2024 Cały dzień

Drodzy Studenci,
Już 18 kwietnia w czwartek na Wydziale Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica odbędzie się „DZIEŃ MŁODEGO INŻYNIERA”. Wydarzenie jest organizowane przez Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie oraz miesięcznik „BUILDER” w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Builder for the Young Engineers 2023-2024″.

Rozwiązania i technologie – sprawdź i pytaj

W programie Dnia Młodego Inżyniera odbędą się wykłady dotyczące rozwiązań i technologii w nowoczesnym budownictwie oraz architekturze, przedstawione przez doświadczonych architektów i inżynierów, reprezentujących wiodące firmy w branży budowlanej. Podczas wydarzenia będzie czas na zadawanie pytań i aktywny udział w wydarzeniu oraz bezpośrednie KONSULTACJE BRANŻOWE z ekspertami Buildera. Wykłady podczas Dnia Młodego Inżyniera będą odbywać się w budynku U2, ul. Władysława Reymonta 7, Aula U2-AGH, konsultacje z ekspertami w holu przed aulą U2.

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W DNIU MŁODEGO INŻYNIERA. UWAGA, żeby otrzymać certyfikat konieczne jest zarejestrowanie się na platformie Buildera oraz potwierdzenie obecności na wydarzeniu w dniu 18 kwietnia podczas DMI w rejestracji Buildera.

REJESTRACJA: https://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/237

ZACZYNAMY 18 KWIETNIA, GODZ. 9.30 – szczegółowy program DMI.

MIEJSCE: Budynek U2, ul. Władysława Reymonta 7, Aula U2-AGH

Uczestnictwo w DMI na podstawie obecności na nim (potwierdzonej w dniu 18.04 w punkcie rejestracyjnym Buildera) będzie podstawą do zwolnienia z zajęć w czasie trwania wydarzenia.

DO ZOBACZENIA NA DMI!

ZESPÓŁ B4F: b4f@buildercorp.pl