Gratulacje dla nowych inżynierów naszego Wydziału!

08.02.2024
Na zdjęciu widoczny jest kolaż zdjęć na których przedstawieni są studenci i studentki WILiGZ świętujący obrony prac inżynierskich.

8 lutego 2024 Cały dzień

Inżynierska moc

To niezwykły czas, w którym możemy świętować Wasze sukcesy i osiągnięcia na kierunkach takich jak Budownictwo, Inżynieria Górnicza, Inżynieria Kształtowania Środowiska, Inżynieria i Zarządzanie Procesami Przemysłowymi, Rewitalizacja Terenów Zdegradowanych. Sukcesy potwierdzone tytułem Inżyniera/Inżynierki.

Każda obrona projektu inżynierskiego to zwieńczenie wielu lat ciężkiej pracy, poświęcenia i pasji do inżynierii. Jesteście dowodem na to, że determinacja, zaangażowanie i ciężka praca przynoszą wymierne efekty. Wasze prace inżynierskie, pełne innowacyjnych pomysłów i rozwiązań, przyczyniają się nie tylko do Waszego osobistego rozwoju, ale również do rozwoju całej branży i społeczności akademickiej.

Jeszcze tylko obrona

Chcemy również przesłać słowa wsparcia i motywacji dla wszystkich studentów, którzy w najbliższym czasie będą bronić swoich prac inżynierskich. Pamiętajcie, że każdy z Was posiada niezbędne umiejętności, wiedzę i zdolności, by sprostać temu wyzwaniu. Wierzymy w Wasz potencjał i jesteśmy przekonani, że Wasze projekty będą kolejnymi, które z dumą będziemy mogli przedstawić światu.

Dziękujemy i gratulujemy

Dziękujemy Wam za wkład w życie akademickie i za to, że każdego dnia inspirujecie nas swoją pracowitością i kreatywnością. Gratulujemy wszystkim, którzy już obronili swoje prace, i trzymamy kciuki za tych, którzy jeszcze przed tym wyzwaniem. Jesteście przyszłością inżynierii i mamy nadzieję, że będziecie kontynuować swoją pasję, rozwijając swoje umiejętności i wnosząc innowacje do świata wokół nas.

Zdjęciem potwierdzone!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, która świadczy o Waszym sukcesie i radości. Każde zdjęcie to historia sukcesu, determinacji i marzeń, które się spełniają. Jesteście inspiracją dla nas wszystkich i dowodem na to, że przyszłość inżynierii jest w dobrych rękach.