Konkurs dla Młodych Inżynierów 2023-2024

Plakat z napisem: Konkurs Młodych Inżynierów

6 lutego 2024 Cały dzień

Rozwijaj swoje talenty w prestiżowym konkursie

Czy jesteś studentem wydziału budownictwa, młodym absolwentem, czy już pracującym inżynierem budownictwa? Jeśli tak, mamy coś specjalnego, co z pewnością przyciągnie Twoją uwagę – Konkurs dla Młodych Inżynierów edycji 2023-2024, organizowany w ramach programu Builder for the Young Engineers. Jest to wyjątkowa szansa dla ambitnych inżynierów, takich jak Ty, aby pokazać swoje umiejętności, kreatywność i innowacyjne podejście do inżynierii lądowej.

Dlaczego warto wziąć udział?

Prestiż: Jest to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów ogólnopolskich, dedykowany studentom i młodym profesjonalistom z branży budownictwa.

Rozwój: Udział w konkursie to doskonała okazja do rozwoju zawodowego, prezentacji własnych pomysłów i prac przed szerszą publicznością oraz ekspertami w dziedzinie inżynierii lądowej.

Nagrody: Autorzy najlepszych prac, które wyróżniają się pomysłowością, otwartością, wysoką jakością projektu, dbałością o detale oraz poprawnością zastosowanych rozwiązań, zostaną nagrodzeni i docenieni w branży.

Szczegóły konkursu

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu projektu koncepcyjnego, który stanowi wyzwanie dla autora (autorów) i jest autorską propozycją zdefiniowanego wyzwania inżynierskiego. Czy masz pomysł na innowacyjne rozwiązanie inżynierskie? To idealna okazja, aby podzielić się nim z innymi i zdobyć uznanie w branży.

Jak zgłosić pracę?

Termin zgłoszenia prac upływa 14 lutego 2024 r. Możesz zgłosić swoje prace semestralne, dyplomowe, a także inne projekty, które spełniają kryteria konkursu (szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie na naszej stronie).

Nie przegap tej szansy!

Konkurs dla Młodych Inżynierów to nie tylko konkurs, ale także platforma dla młodych talentów, aby wyróżnić się i przyspieszyć swoją karierę w inżynierii lądowej. Nie czekaj do ostatniej chwili, zgłoś swój projekt już dziś i pokaż, jak dużo możesz zaoferować światu inżynierii.

Ważne Linki: