LEANathon ogólnopolski konkurs dla studentów!

Lean Management Hackathon

24 listopada 25 listopada

Kolejna edycja konkursu

Już po raz trzeci Studenckie Koło Naukowe Zarządzanie organizuje LEANathon, czyli konkurs dla studentów obejmującym tematykę Lean Management w ujęciu praktycznym. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 24-25 listopada. Jak taki konkurs wygląda?

Hackathon, ale nie do końca

Wydarzenie konstrukcją podobne jest do znanego hackathonu. 4-osobowe drużyny przez całe 24 godziny starają się wypracować rozwiązanie pewnego zadanego problemu. W naszym przypadku jest to realny problem zadany przez firmę produkcyjną, czy to logistyczny, czy związany z procesem. W poprzednich edycjach były to zadania od firm Łysoń oraz Pacyga Meble. W tym roku partnerem głównym jest Memoboards.

Ogólnopolska rywalizacja

Konkurs jest otwarty dla wszystkich studentów uczelni z całej Polski. W poprzednich latach gościliśmy studentów z Politechniki Wrocławskiej, Poznańskiej i Białostockiej, oraz oczywiście uczestników z AGH. W tym roku fazę eliminacyjną przeszły zespoły z Politechniki Częstochowskiej, Politechniki Poznańskiej, Politechniki Łódzkiej, Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie.

Będą wykorzystywać wiedzę ze studiów w praktyce. Popracują nad optymalizacją prawdziwych procesów w realnym przedsiębiorstwie.

Zbierz zespół i zgłoś się za rok do LEANathonu!