Level UP Your Skills: Two-Day Event to Boost Your Soft Skills

14.11.2023
Na zdęciu widać grafikę: level up your skills. W centralnej części grafiki znajduje się blat biurka. Na biurku widoczny jest laptop i książki. Powyżej napis: próbne rozmowy rekrutacyjne. 14.11, 15.11 stacjonarnie, zdalnie.

14 listopada 15 listopada

Rozmowy Rekrutacyjne z Profesjonalistami

Chciałbyś przetestować swoje umiejętności w rozmowie rekrutacyjnej? Na wydarzeniu Level UP Your Skills masz szansę na to! Profesjonalni rekruterzy z renomowanych firm przeprowadzą dla Ciebie próbne rozmowy rekrutacyjne. Po nich dostaniesz cenną informację zwrotną dotyczącą Twojego wystąpienia.

Konsultacje CV

Twoje CV to kluczowy element podczas rekrutacji. Na wydarzeniu omówimy je z profesjonalistą, który pomoże Ci w jego udoskonaleniu. Zadbaj o pierwsze wrażenie i zwiększ swoje szanse na rynku pracy.

Szkolenia przygotowujące do rekrutacji

W ramach wydarzenia zaplanowano krótkie szkolenia dotyczące przygotowania do rozmów rekrutacyjnych. Dowiesz się, jak skutecznie prezentować siebie i swoje umiejętności, co z pewnością zwiększy Twoją pewność siebie.

Nie tylko rozwijaj swoje umiejętności, ale także zdobywaj cenne informacje na temat rekrutacji na studia, staży i praktyk. Poznaj najlepsze praktyki i strategie.

Forma Uczestnictwa

Masz wybór! Możesz uczestniczyć stacjonarnie w Bibliotece Głównej AGH lub zdalnie poprzez platformę MS Teams. Wybierz to, co Ci najbardziej odpowiada.

Zapisz się już teraz na stronie Level UP Your Skills i przygotuj się do sukcesu na rynku pracy!