22.04.2024
Na zdjęciu widać baner reklamowy Oleanpiady. Po lewej stronie zdjęcia widoczni są licealiście po prawej napis: Oleainpiada. Interdyscyplinarne zawody dla uczniów szkół średnich. 22 kwiecień 2004.

22 kwietnia 2024 Cały dzień

oLEANpiada odbędzie się w dniu 22 kwietnia 2024 roku na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Wydarzenie będzie obejmować tematy związane z Lean Management (Szczupłym Zarządzaniem), uwzględniając także tematykę Problem Solving (Rozwiązywania Problemów).

Wydarzenie to jest inicjatywą Studenckiego Koła Naukowego Zarządzanie, z Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami, które ma już na swoim koncie pięć edycji! Konkurs ten oferuje uczestnikom możliwość rozwijania wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Poprzednie edycje cieszyły się entuzjastycznym przyjęciem zarówno wśród licealistów, jak i uczniów techników.

Cele oLEANpiady

Celem oLEANpiady jest promowanie zasad Lean Management oraz umiejętności rozwiązywania problemów wśród uczniów szkół średnich w Polsce. Konkurs daje uczestnikom niepowtarzalną okazję do pogłębienia wiedzy, zdobycia praktycznych umiejętności i doświadczenia w efektywnym zarządzaniu procesami i organizacją pracy, a także zachęca do aktywnego uczestnictwa w życiu biznesowym. Serdecznie zachęcamy Was, abyście wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Ponadto całe wydarzenie rozpocznie się szkoleniem przeprowadzonym przez przedsiębiorstwo LEAN PARTNER, które przeprowadzi szkolenie dla uczestników wprowadzającą ich w tematykę szeroko pojętego Lean Management, które pomoże im w rozwiązaniu zadania konkursowego.

Zapisy na wydarzenie już ruszyły!

Wypatrujcie najnowszych informacji:

Studenckie Koło Naukowe Zarządzanie