Program Erasmus+ składanie aplikacji na rok akademicki 2023/24

05.03.2023
Na zdjęciu widoczne są trzy studentki. Studentki ustawione sa plecami do aparatu. Środkowa studentka ma szarą bluzę: together we rock the future. W tle zdjęcia widac plaże, morze i palmy.

5 marca @ 08:00 17:00

W związku z ogłoszeniem naboru do programu Erasmus+, wyjazdów na studia lub praktyki zagraniczne, w roku akademicki 2023/24, zapraszamy do składania ankiet rekrutacyjnych wraz certyfikatem potwierdzającym znajomość języka obcego na poziomie B2.

Ogóle zasady programu Erasmus+ znajdują się na stronie Działu Współpracy z Zagranicą.

Ankiety rekrutacyjne na studia i praktyki można pobrać ze strony Erasmus plus dokumenty.

Wykaz umów międzyinstytucjonalnych Programu ERASMUS+ w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie znajduje się na stronie AGH Erasmus plus

Ankiety wraz certyfikatem potwierdzającym znajomość języka obcego na poziomie B2, należy składać w wersji papierowej w godzinach pracy Dziekanatu w pokoju 28 w pawilonie A-4. Termin złożenia ankiet upływa 31 marca 2023 r.

W przypadku rekrutacji do Eindhoven obowiązuje wcześniejszy termin składania dokumentów, do 24.03.

Wyniki kwalifikacji będą ogłoszone do końca kwietnia 2023 roku.

Dr hab. inż. Marek Borowski, prof. AGH

Wydziałowy Koordynator Programu Erasmus+ WILiGZ