Czcionka
Kontrast
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Siedem kierunków studiów magisterskich

15.02.2024
Na zdjęciu widać logo WILiGZ.

15 lutego 2024 Cały dzień

Siedem kierunków studiów magisterskich

Stojąc przed wyborem studiów magisterskich, ważne jest, aby wybrać kierunek, który nie tylko pasuje do Twoich zainteresowań, ale także otwiera przed Tobą najlepsze możliwości kariery. W Wydziale Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami zrozumieliśmy to wyzwanie i przygotowaliśmy ofertę, która pozwala na pełne wykorzystanie Twojego potencjału.

Wybierz swoją przyszłość w WILGZ

Nasz wydział oferuje siedem kierunków studiów magisterskich, każdy z nich zaprojektowany tak, aby dostarczyć studentom nie tylko teoretycznej wiedzy, ale i praktycznych umiejętności niezbędnych w dzisiejszym dynamicznym świecie inżynierii i gospodarki zasobami. Bez względu na to, czy Twoją pasją jest budownictwo, zarządzanie projektami, czy zrównoważony rozwój, mamy coś, co zaspokoi Twoje akademickie i zawodowe ambicje.

Poniżej załączyliśmy tabele z odnośnikami do kart kierunków:

 Absolwenci kierunku mogą pracować jako projektanci obiektów budowlanych, jako ich wykonawcy zajmując stanowiska inżynierów lub kierowników budowy oraz specjaliści do spraw produkcji elementów budowlanych. Ukończenie ich daje możliwość ubiegania się o uprawnienia budowlane projektowe i wykonawcze bez ograniczeń.Budownictwo – Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami (agh.edu.pl)
 Ukończenie studiów na kierunku Inżynieria Bezpieczeństwa (specjalność Bezpieczeństwo i ochrona pracy) pozwala na uzyskanie kwalifikacji zawodowych starszego inspektora ds. BHP oraz zajmowania stanowisk kierowniczych w służbach BHP.https://wilgz.agh.edu.pl/rekrutacja/studia-stacjonarne-kierunki/inzynieria-bezpieczenstwa/  
 Techniki i nowoczesne technologie pozyskiwania surowców i eksploatacji maszyn górniczych, to kolejne tematy, które nie będą miały przed Tobą żadnych tajemnic. Inżynieria górnicza stawia także na kształtowanie umiejętności pracy w grupie oraz rozwijania zmysłu kierowniczego.Inżynieria Górnicza – Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami (agh.edu.pl)
 Treści realizowane na studiach skupiają się przede wszystkim na zagadnieniach dotyczących wentylacji i klimatyzacji, instalacji wodno-kanalizacyjnych, gospodarki surowcami i odpadami, gospodarki o obiegu zamkniętym, ochrony wód i atmosfery oraz wykorzystania odnawialnych źródeł energii.Inżynieria Kształtowania Środowiska – Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami (agh.edu.pl)
 Inżynieria produkcji to dyscyplina inżynieryjna zajmująca się zasadami projektowania wyrobów i procesów, jak również podstawami sterowania, eksploatacji, organizacji i zarządzania procesami wytwarzania.Inżynieria i Zarządzanie Procesami Przemysłowymi – Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami (agh.edu.pl)
 Rewitalizacja Terenów Zdegradowanych podejmuje wyzwania zmierzające do społeczno-gospodarczego i przyrodniczego ożywienia terenów zdegradowanych w wyniku działalności przemysłowej. Zdobędziesz wiedzę i umiejętności w zakresie prowadzenia prac rekultywacyjnych redukujących środowiskowe uciążliwości.Rewitalizacja Terenów Zdegradowanych – Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami (agh.edu.pl)
 Na zdjęciu widać logo Inżynierii RaVen.Raw Materials Value Chain (RaVeN) przygotowuje studentów z zakresu holistycznej znajomości funkcjonowania łańcuchów wartości, bazujących na pozyskaniu surowców i ich przetworzeniu na potrzeby uzyskania nowoczesnych materiałów służących rozwojowi innowacyjnych technologii.Raw Materials Value Chain – Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami (agh.edu.pl)

Kalendarium Zapisów

Terminy rekrutacji na pierwszy rok studiów drugiego stopnia rozpoczynających cykl kształcenia w roku akademickim:

Rekrutacja na studia stacjonarne drugiego stopnia jest prowadzona w dwóch cyklach rekrutacyjnych w terminach podanych w tabeli nr 1.

Tabela 1. Terminy rekrutacji na pierwszy rok studiów stacjonarnych drugiego stopnia rozpoczynających cykl kształcenia w roku akademickim 2023/2024

Etap rekrutacjiCykl rekrutacyjny 2
a) Złożenie w systemie e-Rekrutacja deklaracji przystąpienia do kwalifikacji na studiaod 8 do 11 lutego, do godz. 14.00
Uiszczenie opłaty rekrutacyjnej*do 11 lutego do godz. 14:00
b) Przeprowadzenie egzaminów wstępnych13 lutego
c) Wstępna kwalifikacja kandydatów (ogłoszenie wyników o godz. 15.00)15 lutego
d) Przyjmowanie podań o przyjęcie na studiaod 16 do 19 lutego (w tym sobota 17 lutego)
e) Dokonywanie wpisu na listę studentów przez zakwalifikowanych kandydatówod 16 do 19 lutego (w tym sobota 17 lutego)

*za datę uiszczenia opłaty uznaje się datę uznania rachunku eCard – w przypadku płatności elektronicznych lub datę uznania rachunku bankowego AGH.

Kalendarz na

P pon.

W wt.

Ś śr.

C czw.

P pt.

S sob.

N niedz.

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

1 wydarzenie,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

1 wydarzenie,

1 wydarzenie,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

1 wydarzenie,

oLEANpiada

oLEANpiada

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

0 wydarzenia,

This site is registered on wpml.org as a development site.