VIII Konferencja Odpowiedzialnego Biznesu

Na zdjęcie widać grafikę dotyczącą Konferencji Odpowiedzialnego Biznesu. Po lewej stronie widać urządzenia mobilne. Na tapecie znajdują się uczestnicy konferencji. Po prawej napis: zapisz się. 16 listopada 2023. AGH Kraków.

16 listopada Cały dzień

Konferencja Odpowiedzialnego Biznesu

Konferencja Odpowiedzialnego Biznesu to wydarzenie skierowane do wszystkich studentów z Krakowa, a w szczególności studentów z Wydziału Inżynierii Lądowej
 i Gospodarki Zasobami AGH. Podczas pierwszej części konferencji zaproszeni goście opowiedzą o tym jak przedsiębiorstwa i firmy których są przedstawicielami wychodzą naprzeciw problemom i w jaki sposób starają się wprowadzać metodologię Zrównoważonego Rozwoju. Druga część Konferencji będzie miała formę panelu dyskusyjnego
pt. „Bezpieczeństwo Energetyczne Polski – dzięki czy pomimo Zrównoważonemu Rozwojowi”, w którym wezmą udział zaproszeni specjaliści.

Jest to już VIII edycja wydarzenia organizowanego przez studentów ze Studenckiego Koła Naukowego Zarządzanie. Członkowie wyżej wymienionej organizacji w swoich działaniach skupiają się na wielu obszarach naukowych, m.in działając w specjalistycznym laboratorium leanowym, a także organizując konferencje naukowe.

Uczestnicy będą mieli okazję nie tylko wysłuchać ciekawych wystąpień, ale i podczas przerwy kawowej oraz po konferencji wymienić się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami z prelegentami. To wydarzenie jest niepowtarzalną okazją do zdobycia nowych umiejętności i nawiązania kontaktów zarówno z przedstawicielami różnych firm, jak i studentami z różnych uczelni oraz różnych organizacji.

Rejestracja oraz social media

Serdecznie Was zachęcamy, do rejestracji swojego uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu!
Link do zapisów w formie: formularza

Szukajcie nas i wypatrujcie aktualności:

Organizatorzy i Partnerzy

Organizatorzy: