Warsztaty Training the Trainers w ramach projektu TrainESEE

Pracownicy Wydziału, studenci oraz Studentki stoją ubrani w szare bluzy Wydziałowe na dachu A0 machając. Nad nim znajduje się posąc Św Barbary. W tle niebieskie niebo z białymi chmurami.

8 grudnia @ 08:00 17:00

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników i doktorantów Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami oraz innych Wydziałów AGH na pilotażowe warsztaty dotyczące metodologii nauczania i zarządzania projektami organizowane w ramach projektu TrainESEE. Celem projektu realizowanego w ramach EIT Raw Materials jest podnoszenie umiejętności i kompetencji pracowników Uczelni w Europie Wschodniej i Południowo-Wschodniej (ESEE).

Warsztaty podzielono na dwa dni tematyczne.

W pierwszym dniu (13.12.2021 r.) zajmiemy się tematyką metodologii nauczania, stosowanych narzędzi i technik dydaktycznych.

Podczas drugiego dnia (14.12.2021 r.) poruszone zostaną zagadnienia z zakresu przygotowania i organizacji projektów.

W każdym z dni szkoleniowych wyodrębniono dwie sekcje. Pierwsza z nich odbywać będzie się w sposób hybrydowy, gdzie uczestnicy będą mogli brać udział w spotkaniu stacjonarnie lub online. Sekcja druga, ze względu na formułę, wymaga uczestnictwa stacjonarnego (z uwagi na warunki pandemiczne liczba miejsc w formule stacjonarnej jest ograniczona!).

Dla kogo?

Warsztaty skierowane do pracowników i doktorantów AGH prowadzących zajęcia dydaktyczne, w szczególności, ale nie tylko, dla pracowników Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami AGH

Zgłoszenia

Warsztaty Teaching Methodology – odbędą się 13.12.2021, a w nich: przegląd potrzeb i wyzwań edukacyjnych, warsztaty  metodyczne flipped classroom, VR w nauczaniu, a także warsztaty z metod i narzędzi nauczania.

Tryb zdalny: spotkanie online przez platformę MS Teams

Tryb stacjonarny: Aula JSW, budynek A1, II piętro
(liczba miejsc ograniczona!)

Serdecznie zachęcamy do rejestracji.

Formularz zgłoszeniowy: Dzień 1: Teaching Methodology 13/12/2021

Warsztaty Project Development and Management odbędą się
14 grudnia 2021 r., a w nich: przegląd wybranych projektów EIT RM realizowanych na WILiGZ AGH, omówienie możliwości projektowych w ramach EIT RM, szkolenie z obsługi systemu e-COP, a także prezentacja i warsztaty jak przygotować projekt.

Tryb zdalny: spotkanie online przez platformę MS Teams:

Tryb stacjonarny: Aula JSW, budynek A1, II piętro
(liczba miejsc ograniczona!)

Serdecznie zachęcamy do rejestracji.

Formularz zgłoszeniowy:
Dzień 2: Project Development and Management
14/12/2021

Serdecznie zapraszamy!

W przypadku pytań prosimy o kontakt: