Zdrowie i Kariera pod jednym dachem!

Na zdjęciu widoczny jest Dziekan WILiGZ prof. Marek Cała stojący ze studentkami i studenatmi oraz pracownikami wydziału przy pomniku stanisława Staszica. Dziekan oraz studenci ubrani są w mundury górnicze. Po lewej stronie napis: darmowe badania usg. Badania Biustowniczek 14 listopada od 10 do 20. Badania Mosznowładców 15 listopada od 10 do 20. Aula WILiGZ, drugie piętro budynek A1, kampus AGH.

14 listopada 15 listopada

Otwarte i darmowe badania w listopadzie

14 i 15 listopada otwieramy drzwi uczelni dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i rozwijać swoją karierę! W tych dniach odbędą się wyjątkowe wydarzenia – “Biustowniczki” i “Mosznowładcy”. Od 10 do 20 dostępne będą dwa gabinety do waszej dyspozycji. To okazja, aby skorzystać z darmowych badań USG oraz spotkać się z przedstawicielami renomowanych firm.

Biustowniczki – 14 Listopada

Kobiety, markujemy 14 listopada w kalendarzach! Na uczelni będzie możliwość bezpłatnego badania USG piersi. To szybkie i bezbolesne badanie, które może uratować życie. Szybko, komfortowo i bezbolesne – bo Twoje zdrowie jest najważniejsze. Nie przegap tej szansy!

Mosznowładcy – 15 Listopada

Panowie, to wydarzenie jest dla Was! Zatroszczcie się o swoje “klejnoty” i skorzystajcie z bezpłatnego badania USG. Zdrowie jest bezcenne, a my dajemy Wam okazję, by o nie zadbać. Bez bólu, bez stresu, z pełną dyskrecją.

Kariera Twoich Marzeń z Keller i BrandSafway

Ale to nie wszystko! Firma Keller oraz BrandSafway, wraz z lokalnym przedstawicielem Hünnebeck Polska, będą dostępne dla wszystkich zainteresowanych. To wyjątkowa okazja, aby poznać ofertę staży, praktyk oraz możliwości rozpoczęcia kariery zawodowej w międzynarodowych korporacjach. Obie firmy, będą miały swoje stanowiska, gdzie będzie możliwość dialogu i poznania ich oferty.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zadbaj o swoje zdrowie i zbuduj swoją karierę już teraz!

Biustowniczko, zadbaj o swój skarb! Czas na kontrolę!

Mosznowładco, przyjdź na badanie i sprawdź swoje klejnoty!

Współorganizatorzy

Badanie jest współorganizowane z Fundacją Kapitan Światełko, która już zrealizowała 10 edycji darmowych badań.

Strona Fundacji Kapitan Światełko : Fundacja Kapitan Światełko

Strona Mosznowładców: Mosznowładcy – robimy TO dla jaj