Debata Oksfordzka – szkolenie dla pracowników

20.12.2022
Budynek A0. Piaskowy budynek z kolumnami pośrodku oraz ciemnym pomnikiem Św. Barbary znajudjącym się na dachu nad wejściem do budynku. Przed budynkiem droga oraz zieleń. Budynek na tle niebieskiego nieba.

20 grudnia @ 08:30 12:30

Serdecznie zapraszamy na szkolenie organizowane w ramach projektu TrainESEE. Celem projektu finansowanego przez EIT Raw Materials jest podnoszenie umiejętności i kompetencji pracowników Uczelni w Europie Wschodniej i Południowo-Wschodniej (ESEE). Przygotowane w ramach projektu szkolenie bazuje na debacie oksfordzkiej jako skutecznej metodzie w nauczaniu akademickim.

Debata oksfordzka to efektywne narzędzie w pracy dydaktycznej gwarantujące pełne zaangażowanie studentów. Jest szczególnie użyteczne jako metoda aktywizacji grupy, w której przeważają osoby niechętnie zabierające głos z własnej inicjatywy. Sprawdza się także jako narzędzie w edukacji zdalnej, w sytuacji, w której przykucie uwagi studentów jest dodatkowo utrudnione. Szkolenie dostarczy Państwu niezbędnej wiedzy do zastosowania oryginalnej metody nauczania w postaci prowadzenia debaty oksfordzkiej.

Szkolenie prowadzone będzie przez dr hab. Jowitę Guję.

Data: 20 grudnia 2022 (wtorek), 8:30- 13.00

Miejsce: budynek A1, sala 218

Liczba miejsca ograniczona. Zgłoszenia chęci uczestnictwa prosimy kierować do Pani dr inż. Sylwii Lorenc na adres slorenc@agh.edu.pl. Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są do 19.12.2022.