Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra inż. Tung Vu Tien

Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami zaprasza wszystkich zainteresowanych na publiczną obronę rozprawy doktorskiej Pani mgra inż. Tung Vu Tien, która odbędzie się na WILiGZ w dniu 21.12.2022 roku, o godzinie 10:00, w budynku A-4 sala 15.

Noworoczna dostawa książek

W styczniu w Bibliotece Wydziałowej mamy do zaproponowania głównie książki z zakresu budownictwa, choć nie tylko. Polecamy też pierwsze na rynku wydawniczym kompendium wiedzy na temat zarządzania procesami biznesowymi oraz metod i narzędzi stosowanych w BPM.

Studia Magisterskie na AGH

Trwa rekrutacja zimowa na studia stacjonarne II stopnia w AGH.
Rekrutacja na studia stacjonarne drugiego stopnia będzie prowadzona w dwóch cyklach rekrutacyjnych.

WILiGZ kształtuje HoloGEM

HoloGEM jest działaniem edukacyjnym realizowanym w ramach programu Erasmus+, którego celem jest unowocześnienie oferty edukacyjnej w dziedzinie Inżynierii Górniczej.