VIII edycja Kliwent Event

Jak co roku, Koło Naukowe „Kliwent” organizuje kultowe wydarzenie „Kliwent Event”, przeznaczone dla Studentów i Firm, działających w branży HVAC. W tym roku możecie w nim brać udział stacjonarnie lub wirtualnie.

KOB

Nazwa pełna wydarzenia: VII Konferencja Odpowiedzialnego Biznesu

KN „Kliwent” w Nadarzynie

Relacja z udziału kolistów KN „Kliwent” z Międzynarodowych Targów Techniki Grzewczej, Wentylacji i Klimatyzacji, Warsaw HVAC Expo, które odbyły się w dniach 1-3 marca 2023.

Historia „Złotego Nawiewnika”

Zachęcamy do poznania historii „Złotego Nawiewnika” czyli nagrody publiczności wręczanej w ramach sekcji Wentylacja, Klimatyzacja i Ogrzewnictwo odbywającej się podczas Konferencji Studenckich Kół Naukowych AGH

Kariera? Gotowi? Start! – szkolenie

Firma ABB zaprasza na serię szkoleniową przedstawicieli społeczności studenckiej AGH. Zdobędziesz wiedzę i doświadczenie bezpośrednio od ekspertów z rynku pracy.

Konferencja SOES

Koło Naukowe Ekospirit ma zaszczyt zaprosić Studentów Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami na trzecią edycję Konferencji SOES, która odbędzie się 20.04.2023 roku o godzinie 9:00 w Sali 101 w pawilonie A3/A4.

Konferencja – Bezpieczeństwo Pracy – edukacja i dobre praktyki

W dniu 29 września bieżącego roku, Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami, Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie organizuje jubileuszową konferencję naukowo-techniczną: Bezpieczeństwo Pracy – edukacja i dobre praktyki z okazji 25-lecia, prowadzonych na Wydziale, Studiów Podyplomowych - Bezpieczeństwo i Higiena Pracy.