Kalendarz Etapów Rekrutacji na studia

Dowiedz się, jakie są terminy naboru, procedury aplikacyjne i wymagania kwalifikacyjne. AGH oferuje unikalne możliwości rozwoju. Dołącz do społeczności AGH i zdobądź wiedzę i umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w dziedzinie technologii

Wakacyjne Gorące Bułeczki

W miesiącu lipcu proponujemy naszym czytelnikom przede wszystkim monografię powstałą na naszym Wydziale. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Konferencja – Bezpieczeństwo Pracy – edukacja i dobre praktyki

W dniu 29 września bieżącego roku, Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami, Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie organizuje jubileuszową konferencję naukowo-techniczną: Bezpieczeństwo Pracy – edukacja i dobre praktyki z okazji 25-lecia, prowadzonych na Wydziale, Studiów Podyplomowych - Bezpieczeństwo i Higiena Pracy.

Czytaj

Noc Naukowców – Kiedy Nasz Wydział Ożywa!

29 września nasze korytarze i laboratoria zatętniły życiem jak nigdy dotąd. Podczas Nocy Naukowców. Wydarzenia, które przyciąga tłumy, otworzyliśmy szeroko drzwi, aby zaprezentować magię nauki w sposób, który zadowoli zarówno młodych, jak i starszych entuzjastów odkryć.