7 lipca poznamy wyniki matur 2023!

29.06.2023
Na grafice na pierwszym planie przedstawiono siedzącego na trawie Ceglaka – Brand Hero Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami. Siedzi on na trawie ze skrzyżowanymi nogami, jedną ręką podpiera się o grunt. Na kolanach trzyma pudełko z kawałkami pizzy. Ceglak ubrany jest w wydziałową bluzę w kolorze grafitowym z logiem wydziału na plecach. Powyżej, na tle nieba znajduje się lecący papierowy samolocik. Po lewej stronie na dalszym, rozmytym planie przedstawieni są ludzie siedzący na kamieniach, stojący oraz jeden biegacz. W tle znajduje się kopiec Kraka i panorama Krakowa.

29 czerwca Cały dzień

Oto, co znajdziesz w publikacji:

• Do tegorocznej matury przystąpiło ponad 250 tysięcy maturzystów.
  • Wyniki matury 2023 zostaną opublikowane 7 lipca.
  • Indywidualne wyniki będą dostępne od godziny 8:30, a ogólnokrajowe ogłoszone zostaną o godzinie 10:30.
  • Kraków jest doskonałym miejscem do studiowania, oferującym światowej klasy uniwersytety, bogatą historię, kulturę i unikalną scenę kulinarną.
  • Informacje dotyczące rekrutacji i kierunków studiów na Wydziale Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami można znaleźć na stronach internetowych AGH.
  • Informacje dotyczące procedury rekrutacji za pośrednictwem platformy e-Rekrutacja AGH, dostępnej po zalogowaniu się na konto studenckie.
  • Zbiór najczęściej zadawanych pytań w formie FAQPoczątek formularza

Maturzyści 2023 niebawem poznają wyniki matur

Miesiąc maj minął pod znakiem Matury 2023. Maturzyści musieli stawić czoła kolejnym egzaminom z pełnym zaangażowaniem. Ostatnie tygodnie były intensywnym czasem również dla egzaminatorów CKE, którzy musieli sprostać trudnemu wyzwaniu, jakim było poprawienie prac napisanych przez ponad 250 tysięcy maturzystów.

Dnia 7 lipca od godziny 8:30 umożliwiony będzie dostęp do wyników) matury 2023 na indywidualnych kontach uczniów. Wyniki ogólnokrajowe zostaną ogłoszone o godzinie 10:30. Na cyfrowej platformie systemu ZIU, Centralna Komisja Egzaminacyjna jednocześnie udostępni świadectwa, informacje o wynikach.

Trzymamy kciuki za wszystkich Was – Maturzystów i wspólnie z Wami czekamy na te rezultaty. Kolejnym krokiem będzie wybór kierunku studiów. Teraz przyjrzyjmy się bliżej ofertom edukacyjnym na Wydziale Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami.

Studia w Krakowie – #studiujwAGH

Jeśli szukasz miejsca do studiowania w Europie, powinieneś/powinnaś rozważyć Kraków! To miasto jest centrum światowej klasy uniwersytetów, a także ma bogatą historię, żywą kulturę oraz wyjątkową scenę kulinarną.

W Krakowie każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy interesujesz się sztuką, muzyką czy technologicznymi nowinkami – to miasto ma wszystko! Ponadto jest to miejsce idealne do nauki.

Może myślisz: „Nie jestem naukowcem”? Ale nic nie szkodzi, bo to właśnie o to chodzi.

Rekrutacja – przydatne linki

Informacje o wszystkich kierunkach z uwzględnieniem opisów dla dedykowanych specjalności znajdziecie pod linkami:

Kierunki Studiów WILGZ: Studia stacjonarne – Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami (agh.edu.pl)

Zbiór informacji: Rekrutacja – Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami (agh.edu.pl)

Dokładny opis procedury rekrutacji z opisem „Krok po kroku” znajdziecie pod linkiem: Procedura – Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami (agh.edu.pl)

Link do platformy za pomocą której możecie rozpocząć procedurę e-rekrutacji (wymaga zalogowania się na konto studenckie): Logowanie do systemu e-Rekrutacja – AGH – Rekrutacja na studia FAQ rekrutacji: FAQ – Rekrutacja – Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami (agh.edu.pl)