AGH for.Rest 3: Sadzenie Drzew na Inaugurację Roku Akademickiego

zdjęcia z sadzenia drzew

16 października @ 08:00 17:00

105 Drzewek na Raz

W tym roku postawiliśmy sobie ambitny cel – posadzenie aż 105 drzewek. To nie tylko symboliczna liczba z okazji 105. Roku Akademickiego AGH, ale również ważny krok w kierunku zrównoważonej przyszłości.

Wsparcie Od Lafarge Polska i Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie

Jesteśmy dumni z faktu, że naszą inicjatywę wspierają partnerzy, takie jak firma Lafarge Polska, która od zawsze stoi u naszego boku, oraz Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie, który przydzielił nam dedykowaną działkę na nasz rosnący las AGH. To wspólne zaangażowanie czyni różnicę.

Wspólnota AGH i Mieszkańców Krakowa

Wydarzenie zgromadziło prawie 100 uczestników, a każdy z nich miał swoją rolę w sadzeniu drzewa. Byliśmy pod wrażeniem zaangażowania nie tylko naszych studentów, ale także przedstawicieli innych Wydziałów AGH oraz mieszkańców Krakowa, którzy dołączyli do nas. To pokazuje, że AGH for.Rest to więcej niż tylko tradycja – to okazja, by wspólnie dbać o naszą planetę.

Kontynuacja Dziedzictwa Ekologicznego

Dzięki naszym wysiłkom i zaangażowaniu wszystkich uczestników, nasz las AGH rośnie z każdym rokiem. To dziedzictwo, które przekażemy przyszłym pokoleniom, a AGH for.Rest staje się stałym elementem naszej Inauguracji Roku Akademickiego.

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu i tworzyć razem z Wami zieloną przyszłość! 🌳🌱

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia!