Akademia Dostępności

„Akademia Dostępności - Wzmocnienie potencjału AGH w zakresie wsparcia osób z niepełnosprawnościami” to projekt, który został zakwalifikowany do finansowania w ramach konkursu „Uczelnia dostępna” ogłoszonego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Dwa oblicza jedna przyszłość

Zaproszenie oraz szczegółowe informacje na temat I Edycji Konkursu architektoniczno-inżynierskiego pt. „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ".

WILiGZ wziął udział w XVI Biegu WOŚP

Dołożyliśmy swoją cegiełkę wsparcia dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która dostarcza sprzęt medyczny i zrównoważone programy społeczne do polskich szpitali.

TuneLove

Tunele to podziemne konstrukcje umożliwiające bezpieczne przemieszczanie się ludzi i towarów. Naucz się podstaw tunelowania, sposobu ich budowy i ich różnych typów.

Czytaj

Zasady działalności uczelni w okresie od 1 do 27 lutego 2022 r.

31 stycznia ukazała się kolejna aktualizacja zarządzenia określającego funkcjonowanie uczelni w związku z trwającą epidemią. Określono w nim katalog sytuacji, w których możliwe jest realizowanie zadań w trybie innym niż stacjonarny zwłaszcza w rozpoczynającej się sesji egzaminacyjnej.

Beletrystyczne Gorące Bułeczki

Rozszerzamy ofertę biblioteki wydziałowej. Nowe pozycje pojawiają się co miesiąc. Wyobraź sobie świat bez książek. Byłoby to #miasto duchów. Bez nich wiedza przekształciłaby się w mit, bez znaczenia dla tych, którzy zapomnieli, jak czytać i pisać.