Zwycięstwo Studentki WILiGZ

16.01.2022
Uśmiechnięta studentka z dyplomem. Na drugim ujęciu w maseczkach ze swoim promotorem,

16 stycznia @ 08:00 17:00

Najlepsza praca dyplomowa w okręgu małopolskim

Praca magisterska dyplomantki WILiGZ najlepsza w Małopolsce w konkursie Polskiego Towarzystwa Zarządzania Produkcją

Z wielką radością informujemy, że praca magisterska Pani mgr inż. Klaudii Jaroń, absolwentki WILiGZ w roku akademickim 2020/2021 na kierunku Inżynieria i Zarządzanie Procesami Przemysłowymi, zdobyła I nagrodę w okręgu krakowskim (obejmującym Małopolskę), w organizowanym przez Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją konkursie na Najlepszą pracą dyplomową z zakresu zarządzania i inżynierii produkcji.

Cykloidy podbiły Małopolskę

Praca nosiła tytuł „Analiza jakości tworzenia cykloid z wykorzystaniem metodyki statystycznej kontroli jakości”, a jej promotorem był dr hab. inż. Paweł Bogacz, prof. AGH. Gala wręczenia nagród w konkursie odbyła się on-line w dniu 3.01.2022. Cykloida to krzywa wyznaczona przez punkt na obwodzie koła toczący się wzdłuż linii prostej. Jakość formacji cykloidalnej jest analizowana poprzez punkty przegięcia i amplitudę.

Serdecznie gratulujemy Pani Klaudii, życząc jej wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Gratulacje także dla promotora – Profesora P. Bogacza. Jesteśmy też pewni, że ta nagroda, to kolejny dowód na to, że na Wydziale Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami AGH kształcimy świetnych specjalistów w dziedzinie inżynierii i zarządzania procesami, ale także w innych zakresach edukacji i nauki.

Zapraszamy do nas! – Studia stacjonarne – Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami (agh.edu.pl)