Życzenia Wielkanocne

Na te parę dni spotkania służbowe zostawiamy za sobą, znajdźmy czas na odnalezienie nadziei i radości.

Staż projektowy w Hiszpanii

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznanaia się z ofertąa odbycia stażu w ramach projektów prowadzonych przez University of Deusto w Bilbao.

Kariera? Gotowi? Start! – szkolenie

Firma ABB zaprasza na serię szkoleniową przedstawicieli społeczności studenckiej AGH. Zdobędziesz wiedzę i doświadczenie bezpośrednio od ekspertów z rynku pracy.

Wykłady w ramach Visiting Professors

Zapraszamy wszystkich na wykłady Profesorów z China University of Mining and Technology w Xuzhou, które odbywać się będą w dniach 17-20.04.2023.

Konferencja SOES

Koło Naukowe Ekospirit ma zaszczyt zaprosić Studentów Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami na trzecią edycję Konferencji SOES, która odbędzie się 20.04.2023 roku o godzinie 9:00 w Sali 101 w pawilonie A3/A4.

Plenerowy Dzień Otwarty AGH

Tegorocznych maturzystów oraz uczniów szkół średnich zapraszamy 21 kwietnia 2023 r. na Plenerowy Dzień Otwarty AGH. Startujemy na uczelnianym kampusie o godz. 9.00, a zakończenie przewidujemy ok. 15.00. Pokażemy, że właśnie tutaj warto studiować!